توضیح و لیست قیمت برد کنترل جک پارکینگ سوپرلایف


برد در برقی سوپرلایف  Board control superlife

برد کنترل در برقی سوپرلایف دارای کلید هایی همانند جویستیک است که تنظیمان و راه اندازی بسیار راحت را برای کارشناسان نصب فراهم می کند. 

برد کنترل مخصوص جک پارکینگ سوپرلایف به راحتی توسط کارشناسان برنامه ریزی شده و درب به راحتی باز و بسته می شود. همچنین این برد همانند سایر قطعات جک برقی سوپرلایف از دو سال گارانتی برخوردار است. 

معرفی بیشتر برد کنترل در برقی سوپرلایف

شرکت سوپرلایف در تولید و عرضه ی برد کنترل مخصوص انواع جک برقی های خود تمرکز بسیار زیادی گذاشته تا بتواند در این زمینه تولید بسیار مفیدی را داشته باشد و دارای ویژگی های منحصربفردی است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم : 

- مداومت کاری بالایی داشته و اشکال و خرابی در آنها به سرعت اتفاق نمی افتد. 

- دارای فهرست بسیار کاربردپسند است که می توان به راحتی بین موارد جابجا شد و کارشناس نصب به راحتی می تواند منو را مدیریت کند. 

- قدرت گیرندگی بالایی دارد تا هفتاد الی هشتاد متر را جوابگو می باشد و عملکرد بسیار بهینه ای دارد. 

- تنظیم کردنش به راحتی انجام می شود و سرعت نصب بسیار بالایی دارد. 

- برد کنترلی در پارکینگ سوپرلایف به تعداد 90 عدد ریموت را می تواند پشتیبانی کند. یعنی اینکه اگر مجتمع شما 90 واحدی باشد با یک برد می توانید آن را پشتیبانی کنید. 

خرید برد در برقی سوپرلایف با کیفیت تضمینی

برد در برقی سوپرلایف را بدون شک و ریسک در خرید سفارش دهید. چراکه شرکت ما برای اطمینان خاطر و اعتماد بیشتر شما گارانتی دو ساله در اختیار شما قرار می دهند. 

گارانتی و خدمات پس از فروش به صورت 24 ماهه موجب اطمینان خاطر شما در حین خرید برد در برقی خواهد شد و دیگر لازم نیست شکی در خریدتان داشته باشید. 

همراه کیت جک برقی که خریداری میکنید برد در برقی متناسب با نوع جک خدمت شما عرضه می شود یعنی لازم نیست نسبت به خرید برد جداگانه از شرکت های دیگر اقدام کنید. 

همچنین سایر اقلامی که خدمت شما عزیزان در حین خرید مثلا جک پارکینگ سوپرلایف 400 دریافت می کنید شامل  ریموت در برقی 2 کاناله - 4 کاناله ، چشمی جک پارکینگ ، فلاشر ، اتصالات و ... می باشد. 

Images
تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright