جعبه فرمان و برد در برقی سوپرلایف | دارای گارانتی و خدمات پس از فروش


جعبه فرمان و برد در برقی سوپر لایف Super Life Board Control

برد در برقی سوپرلایف با استفاده از کلیدهای جویستیک امکان تنظیم و راه اندازی بسیار ساده و سرعت بالا را برای کارشناسان نصب فراهم می کند همچنین برد سوپرلایف همانند دیگر محصولات از دو سال گارانتی برخوردار است و شما می توانید از خدمات پس از فروش در این مدت استفاده نمایید. 

 کیت جک پارکینگی سوپر لایف ۳۰۰ | معرفی . نقد . بررسی . قیمت

مشخصات فنی برد در برقی سوپر لایف

Images

نحوه طراحی برد فرمان درب برقی سوپرلایف

برد در برقی سوپر لایف به صورت کاملاً 100 درصد بومی طراحی و تولید شده است. در هنگام طراحی مدار و عملکرد برد درب برقی سعی ما بر این بوده است تا سادگی و مقاومت آن را بالاتر از سایر برد های موجود در بازار  انجام دهیم. از شاخصه های برد درب اتوماتیک سوپر لایف می توان به طرز قرارگیری دکمه های منوی تنظیمات روی برد اشاره کرد که به شکل جویستیک طراحی شده و دو دکمه در بالا و پایین جهت مقادیر آیتم های منو و دو دکمه چپ و راستی جهت تغییر در آیتم هاست دکمه در وسط هم جهت ثبت تغییرات و ورود به یکی از آیتم های منو می باشد. کار با برد درب برقی سوپرلایف برخلاف برد های موجود در بازار بسیار راحت است و می توان به سادگی آن را تنظیم کرد. 

Images
ظرفیت برد در برقی سوپرلایف جهت تعریف ریموت

از دیگر ویژگی های برد درب برقی سوپر لایف می توان به تعریف کردن 85 عدد ریموت کنترل اشاره کرد در بسیاری از برد ها می توان کمتر از 32 ریموت را تعریف نمود اما ساختمان هایی که تعداد واحد زیادی دارند برایشان این مورد مناسب نیست. 

اما برد در برقی سوپرلایف تا 85 عدد ریموت را ذخیره و شناسایی می کند در این صورت می توان برای راحتی کار همسایگان یک ریموت تهیه و به آنها بدهید. 

میزان قدرت گیرنده برد درب اتوماتیک سوپرلایف بیش از 70 متر است که به راحتی از راه دور می توان درب پارکینگ را باز و بسته کرد. 

دلیل سفارش برد در برقی سوپر لایف

برد در برقی سوپر لایف به دلیل اینکه راه اندازی بسیار راحتی دارد و هر کسی می تواند آن را تنظیم نماید از دلایلی است که شما را ترغیب به سفارش برد در برقی می نماید. 

از دلایل دیگر مناسب بودن برد درب برقی می توان به امکان کنترل درب ها تک یا دو لنگه اشاره کرد و با دو سرعت هر لنگه از درب را می توانید رد بازه ی زمانی دلخواهتان کنترل و تنظیم کنید. 

همچنین فیوزهایی جهت محافظت از برد نصب شده است که باعث می شود برد درب اتوماتیک در مواقعی که ولتاژ ورودی افزایش پیدا می کند نسوزد. برد سوپرلایف از ترانس جداگانه ای برخوردار است و باعث می شود تا وزن بسیار کمی داشته و حمل و جابجایی در مواقع خاص بسیار راحت صورت گیرد. 

شرکت سوپرلایف بازهم امکانات بیشتری را به برد فرمان اضافه می کند تا راحتی را در زمان استفاده تجربه کنید. 

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright