فلاشر درب برقی سوپرلایف | دارای گارانتی و خدمات پس از فروش


فلاشر درب برقی   Super Life Flashing Light

فلاشر درب برقی سوپرلایف دارای حباب کریستال 220 ولت به رنگ نارنجی است که دارای پایه ABS با استاندارد IP44 است و محصول بسیار مناسب و زیبایی است که صدها منشور ریز روی سطح فلاشر قرار دارد به همین منظور از خودش نور بسیار زیبایی را منتشر می کند. 

مشخصات فنی فلاشر جک پارکینگ سوپرلایف

Images

استحکام بالای فلاشر جک برقی سوپرلایف

فلاشر جک پارکینگ سوپرلایف دارای طراحی منحصربفردی که به صورت اختصاصی تولید می شود و در بین فلاشرهای دیگر متفاوت است. در قسمت بالای فلاشر یک سطحی پر از منشور را مشاهده می کنید که نور مرکز فلاشر را درخشان و یکنواخت منعکس می کند و جلوه ی بسیار زیادی به آن می دهد. 

همچنین قسمت کریستالی فلاشر جک پارکینگ از پلاستیک سخت کریستالی با رنگ بسیار جذاب نارنجی ساخته شده است که داخل مواد اولیه از مواد UV استفاده شده که در مقابل نور خورشید هیچ نوع رنگ پریدگی ایجاد نخواهد شد. پایه ی در نظر گرفته شده برای این فلاشر بسیار محکم است چراکه از جنس ABS است و هنگامی پیچ کردن بر روی دیوار بسیار محکم و با قدرت باقی می ماند. 

دلیل سفارش فلاشر جک پارکینگ سوپرلایف 

فلاشر جک پارکینگ سوپرلایف از استاندارد حفاظتی IP44 پشتیبانی می کند که همین امر باعث می شود تا در برابر نفوذ آب در زمان بارندگی به داخل قطعات جلوگیری شود. طراحی بسیار منحصربفرد این محصول این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید فلاشر جک برقی را به دو صورت افقی و عمودی نصب کنید. 

البته زیباترین حالتی می توان فلاشر درب برقی را نصب کرد در حالت عمودی یا ایستاده است چراکه هم زیبایی بسیار جذابی دارد هم اینکه پخش نور به تمام جهات امکان پذیر است. 

از دیگر مزایای فلاشر سوپرلایف این است که پایه و سرپیچ حباب روی آن به طور کامل جدا می شود و به راحتی می توانید آن را باز و بسته نمایید این ویژگی باعث شده تا کارشناسان به سادگی و در مدت زمان کوتاهی آن را روی دیوار نصب نموده و کارهای سیم کشی ، نصب لامپ را انجام دهند سپس پوشش کریستالی را روی پایه ی آن ببندند. 

ولتاژی که این فلاشر احتیاج دارد 220 ولت است که می توانید از لامپ رشته ای 40 وات استفاده کنید تا نور یک دست و زیبایی را ایجاد نماید. 

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright