موتور کرکره سوپرلایف


معرفی موتور کرکره  Super Life Roller Shutter Kit

این محصول با کیفیت، برای کرکره‌های فروشگاهی طراحی شده است به طوری که این صفحه در حال ساخت است.

 کیت جک پارکینگی سوپر لایف ۳۰۰ | معرفی . نقد . بررسی . قیمت

موتور کرکره سوپرلایف

موتور کرکره یکی از اجزای مهم انواع درب اتوماتیک به شمار می رود. موتور کرکره ها در انواع مختلفی همچون موتور کرکره سانترال، موتور کرکره ساید و موتور کرکره توبلار تولید می شوند. موتور کرکره سوپرلایف جز برندهای مطرح ایرانی است که به دلیل کیفیت بالایی که دارد می توان حتی آن را برندهای اروپایی هم مقایسه کرد.

اجزای موتور کرکره

درپوش و سر موتور: در موتور ساید، مدار الکتریکی وجود دارد که ممکن است با وجود رطوبت موتور به مشکل بخورد. درپوش موتور این مشکل را برطرف کرده است.

مدار الکتریکی موتور: مدار الکتریکی وظیفه ی قطع و وصل کردن موتور و کنترل برق ورودی و خروجی را دارد.

سیم پیچ موتور: موتورهای الکتریکی دارای سیم پیچ می باشند که به انتقال جریان کمک می کنند.

گیربکس: گیربکس جز مهمترین اجزا برای موتور کرکره است برای انتقال قدرت موتور مورد استفاده قرار می گیرد.

جدول اطلاعات موتور کرکره سوپرلایف

مدل موتورAC-300AC-500
قدرت موتور50HZ - V220 50HZ - V220
ظرفیت باز کردن درب300KG500KG
ارتفاع درب6M6M

انواع موتور کرکره

موتور کرکره ساید در بازار به موتورهای کناری و راست هم معروف می باشند چرا که در زمان نصب در سمت راست و کنار درب نصب می شوند. از این نوع موتور کرکره در مکان های پرتردد استفاده می شود به همین دلیل انتخاب این نوع موتور برای پاساژها و درب پارکینگ های عمومی بهترین گزینه است.

 این موتور در انواع مختلفی مانند موتور اس دی سی، موتور بارزانته، موتور اتومات، موتور لیفت توربو تولید می شود. از مزایای موتور ساید کرکره می توان به قابلیت نصب آسان، عدم سقوط در زمان وجود نقص فنی، کار کردن بدون ایجاد هر گونه سر و صدایی، باز و بسته کردن راحت در زمان قطعی برق و... اشاره کرد.
و اما موتور توبلار بیشتر برای درب هایی با طول و عرض کم مناسب می باشد به همین دلیل می توان گفت از این نوع درب بیشتر برای مکان هایی که تردد در آن جا کم می باشد مناسب است. این موتور در دو نوع سبک و سنگین تولید می شود که نوع سنگین آن بیشتر مناسب برای درب های پردد با طول و عرض کم مناسب است.

 از مزیت های مهم این نوع موتور می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد. این نوع موتور عمل باز و بسته کردن درب را با سرعت بسیار بالایی انجام می دهد پس می توان گفت زمان باز و بسته کردن درب با وجود این موتور کرکره بسیار کم است.

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright