چشمی درب برقی سوپر لایف | دارای گارانتی و خدمات پس از فروش


معرفی چشمی درب برقی Super Life Photocell

چشمی در برقی سوپرلایف با طراحی و تولید داخلی بسیاری از مشکلات سایر چشمی های موجود در بازار را حل نموده و در حال حاضر به یکی از بهترین ها تبدیل شده است.

میزان برد چشمی درب برقی سوپرلایف بیش از 20 متر است که در هوای بارانی ، مه آلود و حتی زیر تابش شدید نور خورشید عملکرد صحیحی دارد. 

با وجود اینکه فرکانس های تابش نور خورشید ممکن است در عملکرد چشمی اختلال ایجاد کند شرکت سوپرلایف با استفاده از لنزهای مخصوص از هرگونه مشکل جلوگیری نموده است. 

چشمی در برقی شرکت سوپرلایف با داشتن طراحی بسیار زیبا و پشتیبانی از استاندارد IP44 از نفوذ باران به قطعات داخلی جلوگیری می کند.


مشخصات فنی چشمی در برقی سوپرلایف

Images

دلیل کیفیت بالای چشمی در برقی سوپرلایف

در محصولات سوپرلایف کیفیت همیشه در اولویت قرار دارد به همین دلیل تولید چشمی در برقی با متریال بسیار با کیفیت جهت تولید بدنه و به علاوه دارای دقت بالا در طراحی و ایجاد ظاهر بسیار ظریف و زیبایی است. 

قطعات الکترونیکی چشمی در اتوماتیک با دقت بسیار بالایی بر روی مدار لحیم می شود تا از بروز مشکلات قطعی و سایر مشکلات مونتاژ دستی جلوگیری شود همچنین مدار  الکترونیکی این چشمی ها با تجهیزات تمام اتوماتیک Plug and place تولید می شود. 

بدنه این محصول از استاندارد IP44 پشتیبانی می کند که با عث می شود تا قسمت های حساس آن مثل مدار الکترونیکی ، اتصالات از خیس شدن در برابر باران و مه غلیظ در امان بوده و آسیبی نبیند. 

Images

مهمترین نقاط قوت چشمی درب برقی سوپرلایف

از نقاط قوت چشمی در برقی سوپرلایف می توان به وجود لنز با کیفیت با ایجاد 20 متر برد مفید در شرایط بارندگی ، هوای مه آلود و تابش مستقیم نور خورشید به خوبی عمل کند بدون اینکه اختلالی در عملکردش پیش بیاید. در شرایط عادی چشمی در اتوماتیک با برد کمتر از 12 متر هم کار می کند. 

چشمی های دیگر با وجود شرایط نابسامان آب و هوایی عملکرد درستی ندارند اما چشمی سوپرلایف در شرایط بد آب و هوایی با برد بیش از 20 متر هم عملکرد فوق العاده دارد و کار می کند. 

دلیل خرید چشمی درب برقی سوپرلایف


با خرید چشمی در برقی سوپرلایف می توانید 24 ضمانت دریافت کنید و به وسیله ی بارکد روی بدنه می تواند تمام اطلاعات تاریخ تولید ، فروش ، اتمام گارانتی را مشاهده کنید و با اطمینان کامل و کیفیت اروپایی محصولات سوپرلایف از جمله کیت جک پارکینگ 300 ، 400 ، 500 و ... را تهیه کرده و با استفاده از آن لذت ببرید. 

برای اینکه صدمه ای هم در حین حمل و ارسال به چشمی در برقی سوپرلایف وارد نشود از مقواهای دارای پوشش بسیار محکم استفاده شده است و تمام قطعات مورد نیاز برای نصب به همراه برگه راهنما داخل جعبه وجود دارد. 

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright