پک اقتصادی خدمات پس از فروش سوپرلایف


معرفی کیت  Super Life 300 Swing Gate Kit

این محصول با کیفیت، برای درب‌های لولایی طراحی شده است به طوری که دو بازویی داخل کیت به دو لنگه درب متصل شده و مطابق برنامه ریزی که کارشناس نصب روی بورد کنترل دستگاه انجام می‌دهد به راحتی و بدون صدا درب‌هایی به طول یک و نیم متر را باز و بسته می‌کند.

 کیت جک پارکینگی سوپر لایف ۳۰۰ | معرفی . نقد . بررسی . قیمت

متعلقات داخل جعبه

چشمی سوپر لایف
چشمی
ریموت کنترل سوپر لایف
ریموت کنترل
فلاشر سوپر لایف
فلاشر
اتصالات و لوازم سوپر لایف
اتصالات و لوازم
بازویی سوپر لایف
بازویی
جعبه فرمان سوپر لایف
جعبه فرمان
Images

جدول مقایسه قدرت‌های مختلف جک‌های سوپر لایف

Super Life 300Super Life 400Super Life 500Super Life 600
توان ورودی موتور180 W180 W180 W180 W
ولتاژ ورودی دستگاه و موتور220 V220 V220 V220 V
فرکانس50HZ50HZ50HZ50HZ
نوع فاز1 PH1 PH1 PH1 PH
کلاس عایق موتورbbbb
ضریب قدرت موتور0.950.950.950.95
بیشترین قدرت جابجایی250Kg هر لنگه300Kg هر لنگه350Kg هر لنگه400Kg هر لنگه
سرعت حرکت بازو0.016 (m/s)0.016 (m/s)0.016 (m/s)0.016 (m/s)
وزن بازو5.63 KG6.00 KG6.37 KG6.74 KG
دمای کارکرد-20 ~ +55 °C-20 ~ +55 °C-20 ~ +55 °C-20 ~ +55 °C

مکانیزم جک‌های سوپر لایف

جک‌های سوپرلایف با شرایط اقلیمی و آب و هوایی و با در نظر گرفتن میزان تردد بالا طراحی شده‌اند. همچنین مواد استفاده شده در تولید قطعات داخلی جک مثل چرخدنده‌ها از بهترین و گران‌ترین مواد و با استانداردهای بالای بین‌المللی، توسط بهترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های تراش و با استفاده از متخصصین با تجربه تولید شده است که حاصل آن طول عمر بالای قطعات در طول دوره استفاده از جک خواهد بود.

الکتروموتور جک‌های سوپر لایف

الکتروموتور استفاده شده در جک‌های سوپر لایف از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برای تولید آن‌ها از تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است، که نتیجه آن دقت بالا در تولید و افزایش کیفیت و کارایی الکتروموتورهای جک‌های سوپر لایف می‌باشد که خود موجب افزایش قدرت و طول عمر آن می‌شود.

شفت‌های استیل و فولادی آبکاری شده جک‌های سوپر لایف

شفت‌های استفاده شده در جک‌های سوپرلایف از دو نوع استیل بسیار با کیفیت و همچنین فولاد آبکاری شده با استفاده از بهترین روش آبکاری می‌باشند. در مدل‌های غیر استیل، شفت‌هایی که از نوع فولادی آبکاری شده استفاده شده‌اند، با همکاری و تست آزمایشگاه‌های معتبر، از روش‌های بسیار دقیقی و بهینه‌سازی‌ شده‌ای برای آبکاری استفاده می‌شود که موجب افزایش قابل توجه طول عمر شفت‌ها می‌شود.

رنگ‌آمیزی جک‌های سوپر لایف

کیفیت رنگ جک‌های سوپرلایف بسیار بالا است به طوری که حتی به مراتب از جک‌های تولید کشورهای دیگر نیز بالاتر است. برای رسیدن به چنین کیفیتی، تغییرات اساسی در روش‌های مرسوم رنگامیزی جک‌ها انجام شده است. برای مثال تغییر روش‌های سنتی شستشوی قطعات پیش از رنگامیزی، و یا افزایش کیفیت زیرساخت محصولات است. همچنین استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک پیشرفته و تجهیزات پاشش و سایر ابزار و ادوات رنگامیزی برای رنگامیزی با کیفیت و همچنین استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین رنگ‌های موجود در بازار است که در نهایت توسط نیروی ماهر و آموزش‌دیده فرایند رنگ‌آمیزی بدنه جک‌ها با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌شود.


مونتاژ قطعات جک‌های سوپر لایف

صرف استفاده از قطعات با کیفیت برای تولید یک جک با کیفیت نتیجه مطلوب و کافی به دست نخواهد آمد. لذا جک‌های سوپرلایف از روش‌های دقیق مونتاژ برای تکمیل مراحل تولید استفاده می‌کنند که این خود عامل مهمی در افزایش طول عمر جک‌‌های پارکینگی سوپر لایف محسوب می‌شود. برای همین سایر جک‌های موجود در بازار ممکن است در زمان بسیار کوتاهی آسیب ببینند. چون حتی در صورت استفاده از قطعات با کیفیت، به دلیل عدم مونتاژ دقیق موجب آسیب‌های جدی به قطعات در همان ابتدای راه‌اندازی و استفاده از جک می‌شود و این مشکل به تدریج و با مرور زمان خود را نشان می‌دهد و موجب بروز خرابی‌های متعدد در قسمت‌های مختلف جک‌ می‌شود که این مشکلات به دلیل مونتاژ دقیق قطعات در جک‌های سوپرلایف وجود ندارد و استفاده از جک‌های سوپرلایف را برای شما لذت‌بخش کرده است.

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright