لیست قیمت و مشخصات جک پارکینگ تک لنگه راست (D) سوپرلایف ۳۰۰


جک پارکینگ تک لنگه راست (D) 300 سوپرلایف Super Life Maxim Single (Right) 300 Kit

جک پارکینگ تک لنگه راست سوپرلایف 300 مناسب برای انواع درب های لولایی تک لنگه است که به طرف راست درب متصل شده و مطابق با برنامه ریزی که بر روی برد در برقی توسط کارشناسان ما انجام می شود به راحتی بدون ایجاد هیچ سر و صدایی باز و بسته می شود. 

اما باید دقت کنید که جک پارکینگ تک لنگه را متناسب با سمت درب که نیاز دارید انتخاب کنید و اگر هم در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید از مشاورین متخصص سوپرلایف کمک بگیرید. 

با جک پارکینگ تک لنگه 300 سوپرلایف بیشتر آشنا شوید!

جک بازویی سوپرلایف تک لنگه 300 برای درب هایی با عرض کوتاه مناسب است که حد مجاز نصب جک برقی سوپرلایف در این مدل برابر با 1.5 متر است. 

این محصول برای درب های کوچک بیشتر استفاده می شود ولی برای درب های تک لنگه گزینه ی مناسبی است. لوله شفت های به کار رفته در این جک برقی به گونه ای است که از آهن آبکاری شده با نیکل و کروم ساخته شده که می تواند مقاومت بسیار بالایی در شرایط مختلف به همراه استحکاک و رطوبت از خودش نشان دهد. 

جک بازویی تک لنگه سوپرلایف 300 قدرت تحمل بالایی دارد که آن قدرت تحمل به 250 کیلوگرم می رسد وطول لوله شفت آن برابر با 42.5 متر است. 

اگر لنگه های درب عرض کمی دارد و اندازه اش کوچک است می توانید از جک بازویی 300 استفاده کنید.البته در حین انتخاب جک پارکینگ بهتر است حتما به جهت درب دقت کنید. 

خرید تضمینی جک بازویی تک لنگه از سوپرلایف

برای اینکه به صورت تضمینی جک بازویی را تهیه کنید شرکت سوپرلایف قدرت موتور را تا 95 درصد افزایش داده و باعث شده تا توان و قدرت این محصول به شکل بسیار قابل توجهی افزایش یابد. 

البته برای اینکه اعتماد بیشتری برای شما مصرف کنندگان و خریداران ایجاد شود شرکت سوپرلایف به عنوان بهترین برند جک پارکینگ در ایران با ارائه 2 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش باعث شده تا ریسک خرید کاهش یافته و شما بتوانید با اطمینان کامل جک برقی را از ما  تهیه کنید. 

شرکت سوپرلایف برای کارکرد بهتر و قدرت بسیار بالای این جک پارکینگ از گیربکس اختصاصی مختص به برند سوپرلایف در این مدل به علاوه ی تمام مدل های دیگر استفاده کرده است. 

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright