لیست قیمت و مشخصات جک پارکینگ تک لنگه راست (D) سوپرلایف ۴۰۰


جک پارکینگ تک لنگه راست (D) 400 سوپرلایف Super Life Maxim Single (Right) 400 Kit

جک پارکینگ تک لنگه راست سوپرلایف 400 مناسب برای انواع درب های لولایی تک لنگه است که به طرف راست درب متصل شده و مطابق با برنامه ریزی که بر روی برد در برقی توسط کارشناسان ما انجام می شود به راحتی بدون ایجاد هیچ سر و صدایی باز و بسته می شود. 

اما باید دقت کنید که جک پارکینگ تک لنگه را متناسب با سمت درب که نیاز دارید انتخاب کنید و اگر هم در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید از مشاورین متخصص سوپرلایف کمک بگیرید. 

آشنایی بیشتر با جک پارکینگ تک لنگه 400 سوپرلایف

جک برقی تک لنگه 400 سوپرلایف با عرض استاندارد تولید شده و می تواند 300 کیلوگرم وزن درب را تحمل کند و طول لوله شفت آن برابر با 52.5 سانتی متر است و این محصول طوری طراحی و تولید شده است که می توانید برای محیط های پر رفت و آمد هم استفاده کنید. 

به دلیل قدرت و کیفیت موتور جک بازویی با قدرت 95 درصد و گیربکس اختصاصی سوپرلایف باعث شده تا برای هر نوع درب برقی با هر میزان رفت و آمد روزانه بسیار مناسب باشد. 

لوله شفت هایی که در این جک پارکینگ به کار رفته از آهن آبکاری شده به همراه نیکل و کروم است. جک های سوپرلایف به صورت اختصاصی طراحی شده و این توانایی را دارد بدون اینکه اتلاف وقتی صورت گیرد قدرت موتور به سرعت به جک بازویی منتقل شود. 

سفارش جک برقی سوپرلایف با کیفیت تضمینی

شرکت سوپرلایف به عنوان بهترین برند جک پارکینگ شناخته شده است چراکه کیفیت را در وهله ی اول تولید انواع جک برقی دانسته اند و از فناوری های به روزی جهت ارائه جک بازویی برای مشتریان عزیز استفاده می کنند. 

همچنین جهت بالا بردن کیفیت هر روزه به فکر استفاده از تکنولوژی های به روز است تا بتواند به مشتریانش بهترین را ارائه دهد تا در طولانی مدت بدون اینکه نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد از وجودش بهره مند شوند. 

در ضمن شرکت سوپرلایف به منظور کم کردن ریسک خرید و تضمین کیفیت ، ضمانت نامه 24 ماهه به همراه خدمات پس از فروش را ارائه می دهد. 

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright