لیست قیمت و مشخصات جک پارکینگ تک لنگه راست (D) سوپرلایف ۵۰۰


جک پارکینگ تک لنگه راست (D) 500 سوپرلایف SuperLife Maxim Single (Right) 500 Kit

جک پارکینگ تک لنگه راست 500 سوپرلایف برای درب های لولایی تک لنگه طراحی شده است که می توانید آن را در قسمت لنگه راست درب پارکینگ منزلتان نصب کنید. کارشناسان ما مطابق با برنامه ریزی که بر روی برد در برقی انجام می دهند در پارکینگ بدون هیچ سر و صدایی باز و بسته می شود و درب هایی به طول یک و نیم متر را به راحتی ساپورت می کند.

Images

جک پارکینگ تک لنگه 500 را بیشتر بشناسید!

جک پارکینگ تک لنگه راست 500 سوپرلایف از عرض استاندارد در هر لنگه درب پیروی می کند که باید متناسب با آن نسبت به خرید این نوع جک برقی اقدام کنید. 

همچنین با وجود حالت اتوماتیک و راحتی که به مصرف کننده می دهد می تواند بر روی درب های قدیمی نصب شده و آن را به حالت مدرن و اتومات دربیاورد به طوریکه دیگر نیازی نیست برای باز و بسته کردن درب از خودرو پیاده شویم. 

جک بازویی سوپرلایف 500 دارای لوله شفت بازویی آبکاری شده با نیکل و کروم است که مقاومت آن را در برابر استحکاک و رطوبت به طرز قابل توجهی افزایش می دهد. 

به منظور اینکه شما بتوانید از این نوع جک برقی در ساختمان های پر رفت و آمد استفاده کنید سوپرلایف در حین ساخت و تنظیم این جک بازویی این موضوع را در نظر گرفته است و شما با خیال راحت می توانید در محیط های پر رفت و آمد از این نوع جک پارکینگ استفاده کنید. 

Images

شرکت سوپرلایف چگونه کیفیت را افزایش داده است؟

شرکت سازنده این نوع جک برقی یعنی سوپرلایف به عنوان بهترین برند جک پارکینگ در بین برندهای ایرانی شناخته شده است که کیفیت در وهله ی اول تولید انواع جک های برقی قرار گرفته که توانسته در بالا رفتن قدرت و توان جک پارکینگ تاثیر بسیار خوبی بگذارد. 

شرکت سوپرلایف به منظور اعتمادسازی و کم کردن ریسک در خرید شما مصرف کنندگان عزیز این محصول را با 2 سال گارانتی به همراه 10 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه کرده است تا بتوانید به راحتی از این محصول با اطمینان راحت استفاده نمایید. 

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright