لیست قیمت و مشخصات جک پارکینگ تک لنگه راست (D) سوپرلایف ۶۰۰


جک پارکینگ تک لنگه راست (D) 600 سوپرلایف SuperLife Maxim 600 Single (Right) Kit

جک پارکینگ تک لنگه راست 600 سوپرلایف برای درب های لولایی طراحی شده و می تواند با قدرت و مقاومت بالا به لنگه سمت راست درب متصل شده و با برنامه ریزی صحیح کارشناسان سوپرلایف روی برد در برقی درب به راحتی بدون ایجاد کمی سر و صدا باز و بسته شود. 

نکته : در هنگام انتخاب جک برقی لطفا به جهت درب پارکینگ دقت کنید. 

آشنایی بیشتر با جک بازویی 600

جک بازویی تک لنگه سوپرلایف دارای قدرت تحمل 400 کیلوگرم وزن درب را دارد و طول شفت آن برابر با 74 سانتی متر است که وزن جک برابر با 600 کیلوگرم است. 

این مدل جک بازویی سوپرلایف برای درب های بزرگ و ویلایی طراحی شده و به عنوان پرقدرت ترین نوع جک پارکینگ تک لنگه در بین محصولات دیگر سوپرلایف می باشد. 

همچنین شفت های جک برقی سوپرلایف در برابر استحکاک و رطوبت به دلیل اینکه با آهن آبکاری شده و با نیکل و کروم ساخته شده مقاومت بالایی دارد. 

اگر می خواهید درب پارکینگ تک لنگه راست ویلای خود را حالت اتوماتیک بدهید بهتر است نسبت به خرید جک برقی 600 با قدرت بالا اقدام کنید تا بتوانید به راحتی درب برقی را با استفاده از ریموت باز و بسته کنید. 

البته شرکت سوپرلایف در هنگام ساخت جک پارکینگ در مدل های متنوع مکان های پر تردد را در نظر گرفته است و طوری طراحی کرده تا ساختمان های پر تردد هم بتوانند از آن استفاده کنند. 

خرید جک پارکینگ سوپرلایف 600 با کمترین ریسک

شرکت سوپرلایف به عنوان بهترین برند جک پارکینگ در بین برندهای ایرانی شناخته شده چراکه با در نظر گرفتن استانداردها و کیفیت برابر با کیفیت جک های اروپایی می تواند نیاز شما در این زمینه برطرف سازد اما دلایلی که سوپرلایف را بهترین کرده و باعث اعتماد سازی و کم کردن ریسک خرید جک برقی شده شامل موارد زیر می شود:

  • در نظرت گرفتن موتور پر قدرت 280 واتی به همراه گیربکس اختصاصی
  • بالا بودن قدرت و توان جک بازویی 600
  • داشتن 2 سال گارانتی تعویض
  • ارائه 10 سال خدمات تخصصی پس از فروش
  •  قرار دادن تمام جزئیات جک پارکینگ به منظور راحتی شما در جهت نصب
  • مناسب برای تمام درب های پارکینگ
تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright