توضیحات و لیست قیمت جک پارکینگ تک لنگه چپ (s) سوپرلایف ۳۰۰


جک پارکینگ تک لنگه چپ (S) Super Life Maxim Single (left) 300 Kit

جک پارکینگ تک لنگه 300 سوپرلایف برای درب لولایی تک لنگه طراحی شده است که این جک در قسمت چپ درب قرار می گیرد به طوری که یک جک بازویی داخل کیت قرار دارد و درب پارکینگ به طول یک متر و نیم را بدون ایجاد سر و صدا و به راحتی باز و بسته می نماید. 

فقط در حین خرید باید دقت کنید که جک برقی را برای کدام سمت از درب می خواهید. 

معرفی جک بازویی پارکینگ سوپرلایف 300

جک بازویی تک لنگه 300 برای درب هایی با عرض 1.5 متر مناسب است و این جک قدرت تحمل 250 کیلوگرم وزن را دارد. طول شفت آن 42.5 سانتی متر است و وزن جک برقی سوپرلایف در این مدل 5.3 کیلوگرم است. 

همچنین می توانید در درب هایی که عرض کمی دارند و کوتاه اند از این جک پارکینگ استفاده کنید و برای درب هایی که یک لنگه درب دارند این نوع جک بازویی بسیار مناسب خواهد بود. 

در این مدل جک پارکینگ از لوله شفت با آهن آبکاری شده با نیکل و کروم استفاده شده که نتیجه اش مقاومت بالا در برابر استحکاک و رطوبت می باشد در ضمن حین ساخت جک پارکینگ 300 ساختمان های پر تردد در نظر گرفته شده است و می توانید از شرکت سوپرلایف این مدل جک بازویی را سفارش دهید. 


دلایل خرید جک پارکینگ تک لنگه سوپرلایف

در ادامه شما دلایل خرید جک پارکینگ تک لنگه سوپرلایف را مشاهده می کنید قبل از مطالعه موارد زیر باید این را بدانید که برند ایرانی سوپرلایف به عنوان بهترین برند جک پارکینگ شناخته شده است دلایلش هم در ادامه مشاهده میکنید :

01

قدرت و کیفیت بالای جک بازویی

به منظور بالا بردن قدرت و کیفیت جک بازویی شرکت سوپرلایف از موتوری با ضریب قدرت 95 درصد به همراه گیربکس اختصاصی سوپرلایف استفاده کرده است که قدرت و کیفیت آن به صورت چشم گیری بالا رفته است

02

ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش

به منظور اعتماد سازی و کم کردن ریسک خرید برای شما عزیزان شرکت سوپرلایف این محصول را با 2 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه کرده است. 

03

ارائه جک پارکینگ 300 با متعلقات آن

شرکت سوپرلایف جک بازویی تک لنگه 300 را با تمام متعلقاتش مانند فلاشر ، 2 عدد ریموت ، 2 عدد چشمی ، یک برد مدار فرمان به همراه باکس مخصوص و اتصالات لازم جهت نصب به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. 

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright