لیست قیمت و توضیحات جک پارکینگ تک لنگه چپ (s) سوپرلایف ۶۰۰


جک پارکینگ تک لنگه چپ (S) Super Life Maxim Single (left) 600 Kit

کیت تک لنگه چپ جک پارکینگ ماکسیم سوپرلایف برای درب لولایی تک لنگه طراحی شده است که این جک در قسمت چپ درب قرار می گیرد به طوری که یک جک بازویی داخل کیت قرار دارد و با برنامه ریزی که کارشناسان بعد از نصب برد در برقی انجام می دهند درب پارکینگ به طول یک متر و نیم را بدون ایجاد سر و صدا و به راحتی باز و بسته می نماید. 

فقط در حین خرید باید دقت کنید که جک برقی را برای کدام سمت از درب می خواهید. 

 کیت جک پارکینگی سوپر لایف ۳۰۰ | معرفی . نقد . بررسی . قیمت

متعلقات داخل کیت جک پارکینگ تک لنگه سوپرلایف 600

یک لنگه جک بازویی سوپرلایف مدل ماکسیم 600 ، سمت سینگل درب ( لنگه ایی از درب است که به تنهایی می تواند باز و بسته شود ) ؛ لوله شفت بازو از جنس آهن آبکاری شده به همراه کلیه لوازم و متعلقات خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می شود. که نمونه از شفت جک پارکینگ تولید شده توسط شرکت سوپرلایف را در ادامه مشاهده می کنید.

پر فروش‌ترین محصولات سوپر لایف

جک پارکینگ تک لنگه سوپرلایف دارای کیفیت و مقاومت بالایی است!

جک بازویی سوپرلایف مدل ماکسیم 600 قدرت تحمل 300 کیلوگرم وزن در هر لنگه درب را دارا می باشد و طول لوله شفت آن برابر با 52.5 سانتی متر است . وزن جک های بازویی سوپرلایف مدل ماکسیم 600، 5.6 کیلوگرم است . این محصول برای درب های استاندارد طراحی شده و پر فروش ترین جک بازویی در سبد محصولات سوپرلایف می باشد . لوله شفت بازو در این مدل از آهن آبکاری شده با نیکل و کروم ساخته شده که مقاومت بسیار بالایی در مقابل استحکاک و رطوبت دارد .

سفارش جک پارکینگ تک لنگه سوپرلایف 600 با ضمانت و گارانتی مطمئن

با خرید جک پارکینگ تک لنگه چپ سوپرلایف 600 شما می توانید ضمانت به همراه گارانتی را از ما دریافت نمایید. گارانتی ما 24 ماهه است که می توانید برای تمدید هم از طریق کد QR روی کارت آن را با تلفن همراه اسکن کرده تا گارانتی برای شما ثبت و فعال شود همچنین جهت تمدید هم از این روش می توانید استفاده کنید. 

اما یک سری شرایط است که ضمانت نامه را باطل می کند که می توانید عکس زیر را مشاهده و موارد را مطالعه کنید.

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright