اخبار و مقالات سوپر لایف

موتور کرکره برقی ساید
مبینا سرمدی

موتور کرکره برقی ساید

استفاده از کرکره های برقی در زندگی امروز ما بسیار رواج پیدا کرده است. در بسیاری از خانه ها، گاراژ ها و مغازه ها دیده می شود که کرکره های برقی مورد استفاده قرار گرفته اند و عملکرد خوبی را نیز از خود به جا گذاشته اند. مهم ترین دلیل این عملکرد از کرکره های برقی موتور کرکره می باشد. موتور کرکره نقش بسیار زیادی را در کارایی بالای کرکره برقی ایفا می کند. بیشتر موتور های استفاده شده در کرکره های برقی از نوع ساید و توبلار می باشند. هر یک از این موتور ها ویژگی های خاص خود را دارند و برای استفاده های مشخصی مفید تر می باشند. در ادامه توضیحات مفیدی را در رابطه با موتور کرکره برقی ساید همراه با یک دیگر خواهیم خواند.

به چه دلیل به این نوع از موتور های کرکره برقی «ساید» گفته می شود؟

با رواج استفاده از کرکره های برقی موتور های مختلفی نیز برای آن ها ساخته شده است. هر کدام از این موتور ها ویژگی های خود را دارا می باشند و مناسب برای شرایط خاصی هستند، به همین جهت انتخاب موتور کرکره صحیح امری بسیار ضروری می باشد. موتور کرکره برقی ساید یکی از انواع موتور های برقی می باشد که از آن با نام های موتور کناری و یا موتور راست نیز یاد می شود. دلیل این نام گذاری ها این است که محل قرار گیری موتور ساید معمولا در کنار و یا سمت راست کرکره برقی می باشد و به همین دلیل این نام ها نیز برای موتور ساید مورد استفاده قرار می گیرند. کلمه ساید ترجمه لاتین کلمه ی کنار می باشد.

موتور ساید برای چه مکان هایی مناسب تر می باشد؟

به دلیل این که موتور کرکره برقی ساید در توان های مختلفی تولید می شوند و به کار گرفته می شوند، تنوع بالایی در خدمات را به شما ارائه می دهند و از همین رو این قابلیت را برای خریداران فراهم می سازند که بنا بر استفاده خود بهترین گزینه را انتخاب کنند. موتور های ساید انتخاب مناسبی برای محل هایی از تردد زیادی برخوردار هستند می باشند و به همین خاطر مکان های شلوغی مثل پارکینگ ها، پاساژ ها، مجتمع های تفریحی و حتی مراکز تجاری مختلف می توانند به خوبی از این نوع موتور ها استفاده کنند.

مطالب پیشنهادی سوپرلایف: افزایش طول عمر موتور کرکره

موتور کرکره برقی ساید

استفاده از موتور کرکره برقی ساید چه مزیت هایی دارد؟

موتور های ساید به علت عملیات مهندسی پیشرفته ای که رویشان انجام شده است از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشند و به همین دلیل نیز استفاده از آن ها در بسیاری از مکان ها توصیه می شود. در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین مزیت های این موتور ها می پردازیم:

1. تولید صدای کم

موتور کرکره برقی ساید به نسبت بسیاری دیگر از انواع موتور ها صدای بسیار کم تری را تولید می کند و به همین دلیل نیز گزینه ایده آلی برای استفاده در انواع مکان ها می باشد چرا که فرایند باز و بسته شدن کرکره صدایی را تولید نمی کند که موجب آزار حاضران در آن مکان بشود.

2. وجود شرایط کار در صورت قطعی برق

یکی از بهترین ویژگی های موتور کرکره برقی ساید این است که این امکان را برای شما فراهم می آورد که در زمان قطعی برق شبکه، از حالت خودکار به حالت دستی سوئیچ کنید و به راحتی اقدام به باز و بسته کردن کرکره برقی خود به صورت منوئال نمایید.

3. عدم وجود محدودیت وزنی

به دلیل توان بالایی که موتور کرکره برقی ساید دارد، این امکان برای کاربر فراهم است تا در ها و کرکره های نسبتا سنگین را نیز با استفاده از این موتور باز و بسته نماید.

4.شرایط نصب آسان موتور ساید

موتور کرکره برقی ساید به دلیل نحوه ساخت پیشرفته ای که دارد به راحتی قابل نصب می باشد و شما می توانید با انتخاب محل مناسب برای کرکره برقی خود موتور ساید را در کنار آن به سادگی نصب نمایید.

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله علت صدا دادن موتور کرکره چیست را نیز مطالعه کنید. 

موتور ساید برای چه مکان هایی مناسب تر می باشد؟

5.عدم وجود کاسه و فنر

یکی از مزایای بزرگ موتور کرکره ساید نداشتن کاسه و فنر می باشد. این عدم وجود کاسه و فنر باعث می شود تا موتور کرکره برقی با کمترین دردسر راندمان کاری بالایی را داشته باشد.

6.جلوگیری از سقوط کرکره در صورت بروز نقص فنی

همواره امنیت جزوی اساسی ترین چیز ها درخرید موتور کرکره ساید مناسب می باشد. موتوری مناسب است که در صورت قطعی برق یا بروز مشکل فنی از رسیدن آسیب به تجهیزات و به خصوص افرادی که در نزدیکی کرکره وجود دارند جلوگیری کند. موتور کرکره برقی ساید با رعایت پروتکول های حفاظتی این شرایط را به خوبی پیش بینی می کند و از رسیدن آسیب به افراد جلو گیری می کند. زمانی که بر اساس نقص فنی مشکلی برای موتور پیش بیاید با قفل کردن کرکره و جلوگیری از سقوط ناگهانی آن امکان رسیدن آسیب به افراد و تجهیزات به صفر می رسد. در ادامه می توانید خودتان به سادگی و با استفاده از مد دستی اقدام به بستن یا باز کردن کرکره برقی بنمایید.

معایب موتور کرکره برقی ساید

موتور های کرکره برقی ساید با وجود داشتن مزایای زیاد از تعدادی از عیب ها نیز برخوردار می باشند. موتور کرکره برقی ساید به نسبت تعدادی از سایر انواع موتور ها جای بیشتری را اشغال می کند در نتیجه در زمان نصب باید به این نکته توجه کنید. موتور کرکره برقی ساید در مقایسه با سایر موتور ها نیاز به زمان بیشتری برای باز و یا بسته کردن کرکره دارد پس اگر سرعت عمل در کارتان بسیار مهم است باید بیشتر به این موضوع فکر کنید.

موتور های ساید دارای کیفیت ساخت و تکنولوژی بسیار بالایی می باشند و از همین رو شاید به نسبت برخی دیگر از انواع موتور ها قیمت بالا تری را داشته باشند؛ اما به علت استفاده های بی شماری که می توان از این موتور ها داشت و عملکرد بسیار خوبی که از خود ارائه می دهند قطعا می توانند جزو بهترین انتخاب ها برای خرید موتور کرکره برقی باشند. موتور کرکره برقی ساید ضمن انجام درست و کامل کار، امنیت شما و تجهیزات را نیز به طور کامل تامین می کند و در هر شرایطی مثل قطعی برق یا بروز مشکل فنی با قفل کردن کرکره برقی مانع از ایجاد هر گونه مشکل برای شما خواهد شد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات این مجموعه و نحوه خرید محصولات درب برقی و موتورکرکره و یا هر محصول دیگر می توانید فروشگاه آنلاین سوپرلایف را مشاهده کنید.

 

Print
527 رتبه بندی این مطلب:
3.0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright