اخبار و مقالات سوپر لایف

تعمیر برد جک پارکینگی چقدر هزینه دارد؟
مبینا سرمدی

تعمیر برد جک پارکینگی چقدر هزینه دارد؟

هر درب اتوماتیک نیاز به محافظت دارد. در های اتوماتیک به طور کلی درب های فلزی سنگین و مقاوم هستند. آن ها سنگین هستند، بنابراین برای بستن و باز کردن به فنر، کابل و سیستم مسیر پیچیده نیاز دارند. این قطعات می توانند به راحتی در اثر سایش و اصطلاک طبیعی بشکنند و درب برقی شما را نیازمند تعمیر کنند. این خرابی ها می تواند متوجه برد جک پارکینگ نیز شده باشد. همیشه به این فکر می کنید که تعمیر آن چه قدر هزینه دارد. هزینه تعمیر برد جک پارکینگی به اندازه و نوع درب اتوماتیک برقی دارد و این که از خدمات کدام شرکت برای بهبود درب خود استفاده می کنید.

خرید جک درب پارکینگ از مراکز معتبر و نمایندگی های سوپرلایف چه اهمیتی دارد؟

همان طور که گفته شد، هزینه تعمیر برد جک پارکینگ بستگی به اندازه و نوع درب بازکن برقی پارکینگ و خدمات شرکت دارد. لذا یکی از موارد بسیار مهمی که در خرید جک درب پارکینگ به آن تاکید زیادی می شود، خرید از مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز می باشد. مراکز معتبر و شناخته شده هنگام فروش جک درب پارکینگ برای محصولات خود گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهند. به همین دلیل تا حد بسیار زیادی می توان از هزینه های تعمیر قطعات مختلف برد جک برقی را کاهش داد. بعضاً این تعمیرات در بازه زمانی مشخص شده بر روی کارت گارانتی رایگان می باشد. برخی از صاحبان خانه سعی می کنند این کار را به تنهایی انجام دهند و به درب و به خود آسیب می رسانند.

هزینه تعمیر برد جک برقی پارکینگ بر چه اساسی تعیین می شود؟

درب گاراژ ورودی اصلی شما به خانه شما است، بنابراین می خواهید بدانید که آنها همیشه به درستی کار می کنند. اگر با درب گاراژ فعلی خود مشکل دارید، باید یک شرکت حرفه ای استخدام کنید تا ببینید که آیا برد جک پارکینگ شما نیاز به تعمیر یا تعویض دارد یا خیر. اگر می‌پرسید هزینه تعمیر برد جک برقی درب گاراژ چه قدر است؟ در پاسخ باید گفت که انواع درب اتوماتیک پارکینگ ممکن است از نظر اندازه، سبک و هزینه تعمیر متفاوت باشند.

تعمیر برد جک پارکینگی چقدر هزینه دارد؟

علل تاثیر گذار افزایش یا کاهش قیمت هزینه تعمیر برد جک پارکینگ

از دیگر مواردی که می توانند بر افزایش یا کاهش قیمت و هزینه های تعمیر برد جک برقی پارکینگی نقش داشته باشند، نوع خرابی دستگاه می باشد. با توجه به این که قطعات داخلی مورد استفاده در برد فرمان جک ها بسیار زیاد بوده و هر یک ساختارهای منحصر به فردی دارند، لذا تعمیر آن ها نیز با هم فرق دارد. به عنوان مثال، اگر برد فرمان جک ریلی یا جک بازویی که از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است، دچار خرابی باشد، بدون شک هزینه بیشتری نسبت به تعمیر یا تعویض ریموت کنترل دارد. لذا می توان گفت، برای محاسبه قیمت تعمیر و سرویس جک درب پارکینگی ابتدا باید توجه کنید که دقیقاً مشکل و خرابی در کدام قطعه می باشد و از بین بردن خطا و مشکل تا چه اندازه نیاز به مهارت و تخصص دارد.

هزینه تعویض برد مدار شکسته شامل چه خدماتی می شود؟

هزینه تعویض برد مدار آسیب دیده همان طور که پیش تر بررسی شد، بر اساس فاکتور های متفاوت، متغیر است. این هزینه معمولاً شامل برنامه ریزی مجدد ریموت هایی است که برای باز و بسته کردن درب گاراژ شما استفاده می شود، نیز می باشد.

مطالب پیشنهادی سوپرلایف: طریقه نصب جک برقی درب حیاط

تعمیر برد جک درب پارکینگ یا تعویض؟

شاید برد جک برقی پارکینگ درب گاراژ فعلی شما به تازگی از بین رفته و غیر قابل اعتماد شده باشد و در حال بررسی این هستید که آیا آن را تعمیر یا تعویض کنید. همه چیز بستگی به میزان خرابی دارد. برای مثال گاهی ممکن است قیمت بازوی درب پارکینگ به همراه برد کنترلی جدید کم تر از هزینه های مربوط به تعمیر باشد. در چنین موردی تعویض قطعه آسیب دیده برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.

آیا درب بازکن برقی گاراژ ارزش تعمیر را دارد؟

صرف نظر از هر مشکلی که با درب بازکن برقی خود دارید، اگر حداقل یک دهه از عمر آن می گذرد، باید آن را تعویض کنید. تعمیر برد جک برقی درب بازکن گاراژ نیز در مواردی می تواند گران تر از تعویض آن باشد.

برد جک برقی پارکینگ

چگونه بفهمید که برد منطقی درب بازکن برقی شما خراب است؟

1.چراغ هشدار به طور مداوم چشمک می زند یا می درخشد.

2.سنسور های فاوسل درب اتوماتیک شما با وجود این که به برق متصل است، تغذیه نمی شوند.

3.ریموت یا کنترل از راه دور شما همان طور که در نظر گرفته شده کار نمی کند و عملکرد صحیحی ندارد.

4.درب بازکن شما به شکل غیرمنتظره ای کار می کند و یا از حرکت باز می ایستد.

چگونه درب بازکن برقی پارکینگ را تعمیر کنید؟

نوع درب بازکن گاراژی که دارید را شناسایی کنید. انواع مختلفی از درب بازکن گاراژ وجود دارد، بنابراین ابتدا باید نوع درب بازکنی را که دارید مشخص کنید

1.قطعات متحرک را روغن کاری کنید.

2.سخت افزار را سفت کنید.

3.غلتک ها را بررسی کنید.

4.مقداری عایق صدا اضافه کنید.

تعمیر برد جک درب پارکینگ یا تعویض؟

علائم خرابی خازن در برد جک برقی درب بازکن اتوماتیک چیست؟

هنگامی که خازن های درب بازکن گاراژ از کار بیفتند، با فشار دادن دکمه استارت، جک برقی درب هیچ حرکتی نخواهد داشت. علائم رایج عبارتند از صدای ناهنجار یا وزوز و انتشار احتمالی دود در داخل گاراژ. اگرچه این رویداد می تواند برای صاحبان خانه ترسناک باشد، اما اگر این اتفاق برای شما افتاد وحشت نکنید زیرا بسیار رایج است.

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله روش های عیب یابی جک برقی پارکینگ را نیز مطالعه کنید.

چگونه متوجه می شوید که درب بازکن برقی شما خراب است؟

4 نشانه که درب بازکن گاراژ شما نیاز به تعویض دارد:

1.درب بازکن گاراژ در را باز یا بسته نمی کند.

2.درب گاراژ هنگام باز یا بسته شدن معکوس می شود.

3.درب بازکن گاراژ پر سر و صدا.

4.درب گاراژ متوقف می شود یا گیر می کند.

چگونه بفهمید که موتور درب بازکن شما خراب است؟

در این جا برخی از علائم هشدار دهنده وجود دارد که باید مراقب آن ها باشید تا متوجه شوید که آیا به تعویض موتور درب بازکن برقی نیاز دارید یا خیر.

1.درب بازکن گاراژ می لرزد.

2.درب بازکن گاراژ صدای زیادی ایجاد می کند.

3.درب گاراژ به آرامی حرکت می کند.

4.درب گاراژ نمی تواند باز شود.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات این مجموعه و نحوه خرید محصولات جک درب برقی و یا هر محصول دیگر می توانید فروشگاه آنلاین سوپرلایف را مشاهده کنید.

Print
928 رتبه بندی این مطلب:
2.3
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright