اخبار و مقالات سوپر لایف

هزینه ی سرویس دوره ای درب اتوماتیک
سپیده توکلی

هزینه ی سرویس دوره ای درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگ یکی از امکانات رفاهی ساختمان است.

این درب ها را می توان در ورودی پارکینگ خانه ها و ساختمانهای عمومی نصب کرد.

در حال حاضر در بسیاری از ساختمان های تجاری ، مراکز اداری ، پارکینگ های عمومی و… نمونه هایی از این درب ها نصب شده است.

سهولت استفاده از این درب ها تقاضا را برای درب های اتوماتیک هر روزه افزایش داده است. درب های اتوماتیک مانند سایر تجهیزات عمر مفید خاصی دارند و دیر یا زود نیاز به تعمیر دارند.

این دستگاه ها به مرور فرسوده می شوند اما تقریباً تمام مشکلات درب های پارکینگ قابل تعمیر است. تعمیر درب اتوماتیک از کارهایی می باشد که نیاز به یک فرد متخصص و حرفه ای دارد. قبل از انجام تعمیر درب ها باید از هزینه ی آن ها اطلاع داشته باشید تا بتوانید بهترین متخصص را انتخاب کنید. در ادامه راجع به هزینه ی سرویس دوره ای درب اتوماتیک پارکینگ توضیحاتی خواهیم داد.

انواع درب اتوماتیک

- درب شیشه ای اتوماتیک

- درب پارکینگ اتوماتیک

- درب کرکره ای

- درب اتوماتیک مقطعی یا سکشنال

- درب کشویی اتوماتیک

- درب ریلی 

سرویس دوره ای درب اتوماتیک

کاربرد و مزایای درب های اتوماتیک پارکینگ

امروزه از درب اتوماتیک به عنوان درب های پارکینگ استفاده ی زیادی می شود که مهم ترین دلیل استفاده ی زیاد آن ها آسانی در رفت و آمد از آن ها است. درب های اتوماتیک دارای مزایای زیادی هستند که ما به طور مختصر برخی از مهم ترین کاربردهای آنها را در ادامه بیان کرده ایم:

- سهولت استفاده (باز و بسته شدن از راه دور)

- امکان استفاده از درب برای همه (نیازی به استفاده از قدرت دست برای باز کردن آن وجود ندارد)

- باعث افزایش امنیت می شود

- کاهش آلودگی صوتی و در نتیجه کاهش آزار دیگران

- هزینه ی سرویس دوره ای درب اتوماتیک بسیار پایین است.

تعمیر و سرویس دوره ای درب اتوماتیک پارکینگ

تعمیر و سرویس دوره ای انواع درب اتوماتیک یکی از کار هایی می باشد که با افزایش استفاده ی درب های اتوماتیک مورد نیاز است. مجموعه ی سوپرلایف با بیش از چندین سال فعالیت در این زمینه توانسته خدمات حرفه ای تعمیر و سرویس دوره ای درب اتوماتیک را با همکاری تکنسین های مجرب ارائه دهد.

در حال حاضر از درب های اتوماتیک در مراکز مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، تفریحی و ... استفاده می شود. درب های اتوماتیک مانند هر وسیله برقی دیگر مدت زمان معینی قابل استفاده هستند و پس از آن به مرور زمان مشکلاتی برای آن ها به فروش می آید و نیاز به تعمیر دارد. بایستی بدانید که هزینه ی سرویس درب پارکینگ از تعمیر خرابی ها یا تعویض آن بسیار کمتر است. پس بهتر است به سرویس این درب ها اهمیت دهید.

سرویس دوره ای درب اتوماتیک-سوپرلایف

اهمیت سرویس دوره ای درب اتوماتیک پارکینگ

حتی بهترین درب های اتوماتیک هم نیاز به سرویس دوره ای و مراقبت و نگه داری دارند و تعمیراتی باید در قسمت های مختلف درب اعمال شود. اگر درب ها به موقع سرویس نشوند ممکن است اجزایی از آن ها دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشند؛ حتی ممکن است بخش های مختلف آن نیاز به تعویض داشته باشند. همان طور که در قسمت قبل گفته شد هزینه تعمیرات اجزا یا تعویض آن ها از هزینه سرویس درب اتوماتیک بسیار بیش تر خواهد بود و این موضوع از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد. 

برای آشنایی بیشتر با انواع درب اتوماتیک می توانید مطلب انواع خرابی درب اتوماتیک را مطالعه نماید.

رایج ترین خدمات سرویس دوره ای درب اتوماتیک پارکینگ

وقتی درب اتوماتیک پارکینگ دچار مشکل شود شما باید آن را تعمیر کنید. از رایج ترین خدمات سرویس دوره ای درب اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- سرویس و نگهداری دوره ای درب های ورودی ساختمان (ورودی و پارکینگ)

- کنترل کیفیت جک ها و سنسورهای در ورودی

- ارزیابی تراز درب های اتوماتیک

- سرویس موتور درب ها و کرکره های اتوماتیک

- سرویس و تنظیم اجزای مختلف درب

- تنظیم قفل درهای ورودی

زمان سرویس دوره ای درب اتوماتیک 

زمان سرویس دوره ای درب اتوماتیک می تواند ماهانه یا فصلی باشد. هم چنین این خدمات به صورت سالانه و حتی هر دو سال یک بار ارائه می شود. بسته به استفاده کاربر از درب اتوماتیک و نحوه ی استفاده از آن زمان سرویس دوره ای درب اتوماتیک تعیین می شود.

در واقع همه چیز بستگی به این دارد که درب اتوماتیک چند بار در روز باز و بسته شود و میزان تردد از طریق آن چقدر باشد. علاوه بر آن ، کیفیت ساخت اولیه ، متریال به کار رفته در آن نیز تأثیر می گذارد و یکی از عواملی است که نیاز به سرویس دوره ای درب اتوماتیک اولیه یا زمان معمول مورد انتظار را تعیین می کند.

پیشنهاد برای مطالعه:

آیا درب اتوماتیک قیمت بالایی دارد؟

سرویس دوره ای درب اتوماتیک-انواع درب اتوماتیک

هزینه های مرتبط با سرویس دوره ای درب های پارکینگ

هزینه ی سرویس دوره ای درب اتوماتیک بسته به نوع سرویس می تواند متفاوت باشد. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر این قیمت، مکانی است که این سرویس ها را انجام می دهند. پیدا کردن یک مجموعه که با کم ترین قیمت این سرویس ها را انجام دهد تا حد زیادی این هزینه ها را کاهش خواهد داد.

سرویس های دوره ای می تواند مربوط به عیب یابی جک ها و درب ها، ریل، تعمیر موتور، برد و ... باشد. اما به طور کلی هزینه های مرتبط با تعمیرات ریل، موتور جک ها و برد آن از دیگر موارد بیش تر می باشد. 

سخن آخر 

در این مقاله ما تلاش کردیم تا شما را به طور کامل با هزینه ی سرویس دوره ای درب اتوماتیک آشنا کنیم. مجموعه سوپرلایف با سال ها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس انواع درب های اتوماتیک به رفع نیاز های متقاضیان و مشتریان می پردازد و می تواند در این راه به آن ها راهنمایی و مشاوره دهد. خدمات ارائه شده توسط مجموعه ی سوپرلایف شامل نصب، راه اندازی، تعمیر درب اتوماتیک و سرویس انواع درب اتوماتیک می باشد.

تیم خدمات سوپرلایف علاوه بر پشتیبانی و تضمین محصولات خود، سفارشات خدمات مشتریان را نیز می پذیرد. اگر درب های اتوماتیک پارکینگ شما نیاز به سرویس دوره ای دارد و شما به دنبال یک مختصص خوب هستید می توانید این امور را به سوپرلایف بسپارید.

برای سفارش محصولات و نصب جک پارکینگ می توانید با شماره 02184216  تماس حاصل نمایید.

Print
517 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright