اخبار و مقالات سوپر لایف

عدم استفاده از قفل برقی پارکینگ چه عواقبی دارد؟
بی پروا

عدم استفاده از قفل برقی پارکینگ چه عواقبی دارد؟

قفل درب برقی یکی از مدل های قفل پارکینگ به حساب می آید. عدم استفاده از قفل برقی پارکینگ عواقبی به همراه دارد. وظیفه آن باز و بسته کردن قفل در پارکینگ است.

از انواع پر کاربرد قفل برقی پارکینگ می توان به قفل لاک پشتی یا کله گاوی و قفل ریموتی اشاره کرد. این نوع قفل بسیار محکم است.

نحوه نصب این قفل بر روی در پارکینگ به این صورت است که به راحتی با فشار دادن کلید آیفون یا ریموت باز می شود . این قفل ها رنج قیمت متفاوتی دارند و با توجه به برند آن ها، قیمت آن ها نیز می تواند متغیر باشد.

معرفی قفل در برقی لاک پشتی

از معروف ترین انواع قفل برقی، قفل برقی لاک پشتی می باشد. این قفل برند های مختلفی دارد که از معروف ترین برند های آن قفل برقی یوتاب، کاویان، سیماران، سیزای و ویروکلونی می باشد. در میان این برند ها، بهترین برند برای قفل های برقی سیزای است.

شما با استفاده از این وسیله می توانید در برقی را بدون فشار و با استفاده از کلید یا در بازکن الکتریکی باز کنید . توجه داشته باشید که نصب قفل برقی پارکینگ اهمیت زیادی دارد و عدم استفاده از قفل برقی پارکینگ ممکن است با عواقبی همراه باشد.

معرفی قفل درب برقی ریموتی

همانطور که از نام ریموت در این قفل پیداست، شما با استفاده از آن و با فشار دادن کلیدی از راه دور در برایتان باز می شود. شما می توانید با استفاده از ریموت در برقی از قفل برقی ریموتی استفاده کنید. بهترین برند خارجی قفل برقی، سیزای و بهترین برند های ایرانی سوپرلایف، یوتاب و کاویان هستند. اگر شما از قفل برقی تسا استفاده کنید دیگر نیازی به تغذیه ریموت کنترل ندارید، زیرا این قفل یک ترانس برقی دارد که شما را از تغذیه ریموت کنترل بی نیاز می کند.

اگر درباه های درب های گاراژ برایتان سوال پیش آمده است کافیست مقاله درب برقی گاراژ را مطالعه کنید.

 

معرفی قفل در برقی لاک پشتی

 

ویژگی های قفل درب برقی پارکینگ

این قفل ها با کیفیت عالی و متناسب با استاندارد های جهانی ساخته می شوند. هم چنین قابل نصب هم بر روی درب برقی پارکینگ و هم درب حیاط هستند و می توان آن ها را بر درب های چپ و راست نصب کرد. شما با استفاده از این قفل ها می توانید در را به وسیله ریموت و کارت باز کنید. بدنه این قفل ها از جنس فلز ضد آب است و دارای ویژگی ضد پوسیدگی می باشد.

عواقب عدم استفاده از قفل بهترین در برقی

عدم استفاده از قفل برقی پارکینگ عواقبی دارد که در ادامه می خواهیم به توضیح آن ها بپردازیم. در شهر تهران بیش تر جک های پارکینگی پایه های ضعیف دارند و در با فشار خیلی کم تر از 600 کیلوگرم باز می شود و سارقان به راحتی می توانند وارد ساختمان شوند. اگر در به طور صحیح نصب نشود، حتی ممکن است با فشار دست نیز باز شود. بنابراین با وجود این قفل ها امنیت تا حد زیادی ایجاد می شود یا امنیت موجود بالا می رود.

اگر جک پارکینگی شما توسط فردی مطمئن و به صورت مناسب نصب شده باشد، باز هم روش هایی برای باز کردن آسان آن توسط سارقین وجود دارد. یکی از روش های رایج که سارقین دارند، استفاده از دیلم و میله است. آن ها این میله را لای درب برقی می گذارند و تا حدی فشار می دهند که جا برای عبور یک نفر باز شود. بنابراین عدم استفاده از قفل برقی پارکینگ باعث ورود راحت سارقین به ساختمان می شود.

 

مزایای استفاده از قفل در برقی

 

مزایای استفاده از قفل در برقی

یکی از مهم ترین ویژگی های قفل برقی، امنیت بالای آن ها است. در واقع بیش ترین هدف از نصب قفل برقی پارکینگ تامین امنیت ساختمان است. قفل های برقی غیر قابل نفوذ، غیر قابل شکستن و ضربه ناپذیر هستند و می توانند آسایش را برای شما و سایر همسایگان فراهم کنند. در قفل های برقی می توانید از امکان سه قفله کردن در نیز بهره ببرید. البته برای باز کردن در سه قفله نیاز به استفاده از کلید نیست بلکه در از طریق کلید آیفون نیز باز می شود و پس از بسته شدن مجدد سه قفله خواهد شد.

قفل در برقی ها به آسانی نصب می شوند. شما می توانید این قفل ها را از راه دور و با استفاده از ریموت کنترل کنید. مثلا می توانید بدون آن که از ماشین پیاده شوید، با استفاده از ریموت در را قفل کنید. قفل های برقی با انواع سیستم های امنیتی سازگاری دارند. مثلا می توان در کنار این قفل ها از سیستم کارتی، اثر انگشت و تشخیص چهره استفاده کرد.

سوپرلایف در همین راستان خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

قیمت دربازکن برقی بر چه اساس ارائه می شود؟

طریقه نصب صحیح قفل در برقی

نصاب ها معمولا بر روی در به جای قفل ساده، قفل برقی را می گذارند به عبارت دیگر قفل در برقی را دقیقا وسط در قرار می دهند. اینگونه قرار دادن قفل برقی بر روی در برای ساختمان امنیت کامل ایجاد نمی کند. علت هم این است که در کمی باز می ماند و در آن محل در قفل می شود. همچنین به جک و قفل فشار زیادی وارد می شود.

 

طریقه نصب صحیح قفل در برقی

 

جمع بندی کامل

در این مقاله سعی کردیم توضیحاتی کامل و جامع در مورد قفل برقی پارکینگ و انواع آن بدهیم. در ادامه در مورد ویژگی های قفل برقی، مزایای آن، عواقب عدم استفاده از قفل برقی پارکینگ و معایب آن مطالبی را بیان کردیم. فروشگاه آنلاین سوپرلایف ارائه دهنده ی انواع قفل های برقی و مناسب برای درب های شماست. برای دریافت اطلاعات بیش تر از قفل های برقی و قیمت های هر کدام می توانید با مشاوران فروشگاه سوپرلایف تماس حاصل فرمایید.

Print
320 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright