اخبار و مقالات سوپر لایف

6 دلیل برای انتخاب درب برقی پارکینگ
بی پروا
/ دسته ها: آموزش

6 دلیل برای انتخاب درب برقی پارکینگ

در این مقاله با 6 دلیل برای انتخاب درب برقی پارکینگ آشنا شوید.

چرا درب برقی پارکینگ بخریم؟

اگر به دنبال خرید درب برقی پارکینگ هستید حتما 6 دلیل برای انتخاب درب برقی پارکینگ را بخوانید تا بتوانید با اطمینان بیشتری خرید درب پارکینگ را انجام بدهید.

  یکی از مواردی که در طی دهه های اخیر تغییرات زیادی پیدا کرده است درب پارکینگ ها است ، شاید در گذشته یکی از مشکلاتی که افراد با آن سرکار داشتند باز کردن درب پارکینگ به صورت دستی بود که این مورد با تولید جک پارکینگ به راحتی حل شد.

در ادامه می توانید 6 دلیل برای انتخاب درب برقی پارکینگ را بخوانید!

 

1- درب برقی آن چه که انتظار دارید را برآورده می کند!

وقتی شما از روش دستی  برای باز کردن پارکینگ خود استفاده کنید ، باید با سنگینی درب هم کنار بیایید. به دلیل این که ابعاد درب پارکینگ زیاد است پس در نتیجه درب هم سنگین تر خواهد بود برای حل این مشکل می توانید از در بازکن برقی یا همان برقی پارکینگ استفاده کنید و در مدت زمان کمی مشکل را برطرف نمایید.

خانه هایی که جدیدا ساخته می شوند برای این که از تمام فضای موجود بتوانند استفاده کنند جک در برقی را انتخاب می کنند. به شما هم پیشنهاد می دهیم که اگر می خواهید برای درب پارکینگ خود برقی تهیه کنید حتما از از محصول کیت جک پارکینگی سوپر لایف ۳۰۰ با کلیک کردن بر روی آن دیدن کنید.

 

 

2- استفاده از در باز کن برقی برای پارکینگ هایی با طول و عرض کوچک و بزرگ

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که افراد تصور می کنند درب پارکینگ تنها برای درب های بزرگ که طول و عرض زیادی دارند مناسب است و از خرید برقی برای ساختمان های خود پشیمان می شوند. در این مورد باید بگوییم که شما می توانید از در برقی چه برای پارکینگ های بزرگ و چه برای پارکینگ های کوچک استفاده کنید بدون آن که نگران باز و بسته شدن درب پارکینگ خود باشید.

3- سرعت باز و بسته شدن درب با انتخاب درب برقی

یکی از مواردی که باعث می شود مشتریان برای خرید در باز کن برقی مشتاق شوند سرعت و باز بسته شدن درب پارکینگ است. برای باز و بسته کردن درب های دستی پارکینگ شما باید خودتان وارد عمل بشوید و درب پارکینگ را باز و بسته کنید اما در مورد درب پارکینگ این مورد صدق نمی کند.

چرا که شما می توانید تا فاصله ی 10 متر بایستید و به کمک ریموت کنترل درب برقی ، درب پارکینگ را باز یا بسته کنید. در این صورت نه تنها باز و بسته شدن درب پارکینگ به راحتی انجام می شود بلکه سرعت باز و بسته شدن درب نیز تا حد زیادی بالا می رود که این مورد باعث صرفه جویی در زمان شما می شود.

 

 
4- ذخیره سازی فضای اضافی

یکی دیگر از دلایل انتخاب بهترین درب برقی این است که می تواند از به هدر رفتن فضای بین درب ها جلوگیری کند. اگر به درب پارکینگ خود دقت داشته باشید فضای اضافی زیادی دارد برای این که این فضا به هدر نرود با نصب درب برقی این مشکل نیز برطرف خواهد شد. 

5- بالا رفتن سطح ایمنی با انتخاب درب برقی
 
به مهمترین دلیل برای خرید بهترین درب برقی رسیدیم! همیشه وقتی بحث امنیت به میان می آید افراد به دنبال محصولاتی می روند که بتوانند به کمک آن امنیت را برای محیط اطراف خود ایجاد کنند. یکی از  مکان هایی که سارقین می توانند از آن جا وارد ساختمان بشوند درب پارکینگ ها است!
درب پارکینگ اگر امنیت بالایی نداشته باشد باز کردن آن برای یک سارق کاری ندارد. ویژگی مقید و مثبتی که جک درب پارکینگ دارد این است که می تواند به راحتی امنیت را برای محیط موردنظر ایجاد کند و شما را از نگرانی در بیاورد.
 
6- استفاده از قطعات باکیفیت در ساخت در برقی
قطعات درب برقی شامل برد درب برقی ، چشمی درب برقی ، ریموت درب برقی ، باتری پشتیبان و... می شود. درب های برقی برای پارکینگ زمانی می تواند برای شما تا سال ها کاربرد داشته باشد که از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.
هر چقدر کیفیت قطعات استفاده شده در درب برقی بیشتر باشد می تواند طول عمر درب برقی به همان اندازه بالا برود. برای اطمینان پیدا کردن از این موضوع بهتر است بهترین برند درب برقی را برای خرید انتخاب کنید تا بعدها در این زمینه به مشکلی برنخورید.
 
 
سفارش درب برقی در کیفیت مطلوب و قیمت مناسب
 
سوپر لایف یکی از معتبرترین برندها در زمینه ی تولید درب برقی است. برای خرید درب برقی در کیفیت و قیمت مناسب می توانید از فروشگاه سوپر لایف دیدن کنید.
 
Print
223 رتبه بندی این مطلب:
5.0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright

  • بازگشت به بالا