اخبار و مقالات سوپر لایف

در اتوماتیک
بی پروا

در اتوماتیک

در اتوماتیک یکی از درهای جدید بوده که به دلیل مزیت های منحصر به فردی که دارد جایگاه خاصی در بازار برای خود کسب کرده اند.

این درها بسیار درن و به روز بوده و از امکانات زیادی نسبت به درهای قدیمی برخوردار هستند. به همین دلیل است که در حال حاضر جزو اولین انتخاب ها محسوب می شوند.

در اتوماتیک را بیشتر بشناسیم؟

درب اتوماتیک یک نوع در نوظهور می باشد که امروزه به تناوب در کوچه و بازار همه شهر های کوچک و بزرگ به چشم می خورد. این درها بسیار متنوع بوده و از نوع آلومینیوم، فلز و شیشه ای می باشند. به طور کلی در اتوماتیک نسبت به در هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفته اند بسیار بهتر بوده و مزایای زیادی را در بر دارد.
 برخی از مهم ترین مزایای خرید درب اتوماتیک داشتن امنیت بسیار بالاست. به نحوی که باز کردن و عبور از این درها برای سارقان حتی حرفه ای بسیار مشکل و حتی به صراحت می‌توان گفت غیر ممکن می باشد.
 دیگر مزیت در اتوماتیک عملکرد راحت و آسان آن است.  به هر حال کاربران این درها بدون آنکه نیازی به زحمت دادن خود جهت باز و بسته کردن آن ها داشته باشند می توانند به راحتی با در دست داشتن ابزاری به نام ریموت در برقی این درها را در جهات مختلف باز و بسته کند.
 بنابراین با وجود محصولی این چنین کاربردی و با ارزش دیگر تمایل به نصب در های قدیمی در بین مردم بسیار پایین آمده است. به نحوی که در حال حاضر تمامی مراکز تجاری و فروشگاه هایی که طی سال‌های اخیر تأسیس و راه ‌اندازی شده ‌اند مجهز به این درها می باشند.

 

در اتوماتیک

 

موارد استفاده از در اتوماتیک

 البته باید یادآوری کرد که این درها فقط مخصوص فروشگاه ها و مراکز تجاری نیستند بلکه برای پارکینگ ها و مجتمع های بزرگ فرهنگی اماکن اداری و بسیاری از نقاط دیگر حتی برای اماکن مسکونی قابل استفاده هستند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که کاربرد درهای اتوماتیک بسیار بالا بوده هیچ محدودیتی برای محل بکار گیری در اتوماتیک وجود ندارد.
 به طور کلی در اتوماتیک به وسیله یک سری تجهیزات فنی عمل می کند و محرک اصلی آن جریان الکتریسیته یا همان برق می باشد.

به همین دلیل جهت پیشگیری از وقوع هر نوع حادثه و عملکرد ناصحیح در این درها توصیه اکید این است که جهت نصب و راه اندازی، حتماً از کادر مجرب و کار کشته این حرفه کمک گرفت.  به هر حال نصب و راه اندازی درب اتوماتیک یک امر کاملاً تخصصی است که هر کسی به راحتی نمی تواند این کار را انجام بدهد. البته همه اینا بستگی به این دارد که شما درب اتوماتیک را با چه قیمتی خریداری کنید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله آیا درب اتوماتیک قیمت بالایی دارد را مطالعه کنید.

سنسورها چه نقشی در درهای اتوماتیک دارند؟

همانطور که متوجه شدید درهای اتوماتیک ابزاری هستند که بدون نیاز به نیروی دست قابلیت باز و بسته شدن و حرکت به جهات مختلف را دارند بنابراین، برای دست یابی به یک عملکرد این چنینی نیاز به یک سری تجهیزات فنی و مهندسی شده دارند.

یکی از این تجهیزات مهم در درب اتوماتیک سنسورها یا حسگرها می باشند. به‌طور کلی سنسور یا حسگر یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین اجزای درب اتوماتیک بوده و به این درها کمک می‌کند به صورت کاملاً هوشمندانه عمل کند. از آنجایی که درهای اتوماتیک بسیار متنوع می باشند سنسورها نیز به تبع این درها از تنوع بالایی در بازار برخوردار هستند.

بنابراین لازم هست در اتوماتیک سنسور متناسب با نوع خود را داشته باشد. به همین جهت برای انتخاب نوع سنسور باید دقت کرده و یا از افراد متخصص و با تجربه در این حوزه کمک خواست.

 

در اتوماتیک - سفارش در اتوماتیک

 

راز محبوبیت درهای اتوماتیک در بازار چیست؟

درب اتوماتیک همانطور که در ابتدای مطالب نیز اشاره کردیم از جمله درب های پرطرفدار در بازار است. شاید برای بسیاری از افراد این سوال به وجود بیاید که علت محبوبیت بالای در اتوماتیک در بازار چیست؟
به هر حال این درها مجهز به یکسری امکانات رفاهی قابل قبول و همچنین امنیتی هستند که شرایط را برای مصرف کنندگان بسیار راحت کرده است.
همین امر امکان رضایت مردم از آنها بسیار مساعد می‌کند. در حال حاضر اکثر در های اتوماتیک توسط موتورهای الکتریکی قوی باز و بسته می شوند که همین دلیل نیز مزیتی قابل قبول بوده و مزید بر آن شده است که در های اتوماتیک در بین مصرف کنندگان محبوب شوند.

نصب درب اتوماتیک توسط یک تکنسین ماهر

همچنین نصب کردن در اتوماتیک اگر چه یک امر کاملاً تخصصی و حرفه ای است اما کاری ساده و راحت برای تکنسین های آن بوده و متخصصان فنی این درها به راحتی می‌تواند آن را برای مراکز مختلف چه مسکونی چه تجاری و چه اداری در کمترین زمان نصب کنند.

خوشبختانه امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی روز به روز به ابزارها و امکانات جدید جهت رفاه حال بشر و همچنین توسعه امنیت زندگی به دنیا افزوده می گردد، که درب اتوماتیک نیز یکی از این موارد به شمار می رود.

شما باید فروشگاهی را پیدا کنید که فروش، نصب و تعمیر انواع درب اتوماتیک را انجام بدهد.

 

در اتوماتیک - سوپرلایف

 

کاربرد حسگرها در در اتوماتیک

برخی از مهمترین و کاربردی ترین انواع حسگرها به شرح زیر می باشند.
۱- سنسور مایکروویو یا بازتابی:
این نوع از سنسور ها یک عملکرد بسیار سریع و ایمن را به درهای اتوماتیک می‌دهند. به همین دلیل است که کارشناسان و متخصصان این حوزه اغلب از بین انواع و اقسام سنسور های قابل نصب بر روی درب های اتوماتیک این مدل را توصیه می کنند.
 به هر حال این نوع سنسورها از قدرت تشخیص بسیار بالایی بهره مند بوده و بهترین و اصولی ترین عملکرد را برای درب اتوماتیک شیشه ای می ‌توانند داشته باشند.

۲- سنسور مادون قرمز:
معمولاً سنسور مادون قرمز به در اتوماتیک این امکان را می دهد که جهت حرکت را تشخیص بدهد. به عبارت دیگر سنسور تشخیص مادون قرمز شرایطی به وجود می ‌آورد که در محدوده خاصی قدرت تشخیص حرکت را داشته باشد. مهمترین فایده این نوع سنسور این است که با تمامی درهای اتوماتیک موجود در بازار هم خوانی دارد.  همچنین سرعت عمل بسیار بالایی داشته و نصب کردن آن بر روی درب ها کار چندان سختی نبوده و منجر به کاهش مصرف انرژی نیز می گردد.
این نوع سنسور نیز همچون سنسور مایکروویو دارای امنیت بالایی بوده و نسبت به سنسور مایکروویو جدید تر و مدرن تر می باشد.
۳- سنسور های ترکیبی:
 سنسور های ترکیبی متشکل از دو نوع معرفی شده در مباحث قبل، یعنی سنسور مادون قرمز و سنسور مایکروویو هستند. به همین دلیل این نوع سنسورها تمام مزایا و نکات مثبت هر دو سنسور معرفی شده در قبل را دارد. به صراحت می توان گفت که سنسور ترکیبی دارای بالاترین سطح ایمنی بوده و امکان برخورد آن با اشیا و انسانها بسیار کم می باشد. در کل قدرت ایمنی این حسکر به حدی است که حتی اگر به طور کاملاً تصادفی ‌یک جسمی در بین یک لنگه در قرار بگیرد موقعیت این جسم براحتی توسط این سنسور تشخیص داده شده و از برخورد با آن جلوگیری به عمل می آورد.
۴- حسگر ترکیبی درب اتوماتیک با فناوری لیزری:
 این نوع از حسگرها که بر روی درب اتوماتیک نصب می گردد دارای میدان دید بسیار وسیعی بوده و این ویژگی یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین مزیت های این حسگرها می باشد.
 این نوع سنسور نیز مانند حسگرهای دیگر از قدرت تشخیص بالایی برخوردار بوده و امکان برخورد با اجسام در آن بسیار کم هست.

برای سفارش درب اتوماتیک با برند سوپرلایف از طریق شماره 02184216 در ارتباط باشید.

Print
616 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright