اخبار و مقالات سوپر لایف

درب برقی زیر سقفی یا سکشنال

درب برقی زیر سقفی یا سکشنال

درب اتوماتیک سکشنال به فضایی در داخل گاراژ نیاز دارد تا دونده های افقی کار کنند. یکی از عوامل فعلی که باید از آن آگاه بود، این است که تعداد فوق ‌العاده‌ای از درب‌ برقی های غلتکی گاراژی بسیار ارزان و نامناسب فروخته می ‌شوند که بسیاری از آن ها در واقع با مقررات اولیه مطابقت ندارند.

درب های گاراژی سکشنال همگی نسبتاً یکسان هستند، اما تفاوت بین درب های گاراژی غلتکی در حال حاضر کاملاً تکان دهنده است و باید آگاه باشید و قبل از خرید تحقیقات زیادی انجام دهید.

مواد مورد استفاده در ساخت و تولید در برقی سکشنال

درب برقی های خودکار زیر سقفی یا سکشنال در پنل های فولادی تک پوسته و دو پوسته عایق با عمق های مختلف، پنل های GRP (فایبر گلاس)، پنل های چوبی و حتی پنل های آلومینیومی موجود هستند و روکش های پنل در تأثیراتی که پنل ها نشان می دهند، بسیار متفاوت است. اقتصاد فولاد تک پوسته، استحکام و عایق عالی فولاد عایق دو پوسته، زیبایی و گرمای چوب و GRP و حس مدرن آلومینیوم همه گزینه های موجود با کیفیت برای انتخاب هستند.

در همین رابطه بخوانید:

بهترین موتور کرکره برای درب برقی

ایمنی در برقی زیر سقفی یا سکشنال

درب های مقطعی به دلیل ماهیت طراحی و مکانیسم خود با پنل های درب که در پشت یک چارچوب فولادی محکم قرار گرفته اند و معمولاً 5 غلتک در هر طرف روی یک درب برقی استاندارد ایجاد مقاومت جانبی زیادی دارند، ایمن هستند. تنها نقطه ضعف زمانی است که از یک دستگیره و سیستم قفل اولیه بر روی درب هایی که به صورت دستی کار می کنند، استفاده می شود؛ به این معنی که اگر قفل به خطر بیفتد، دسترسی برای یک مزاحم بی صدا و آسان خواهد بود.

اکثر تولید کنندگان پیشرو از یک سیستم قفل سیلندر پروفیل با امنیت بالا با چفت های چرخشی قوی که در داخل به مسیرهای جانبی محکم شده اند، استفاده می کنند. بسیاری از اپراتورهای برقی با کیفیت بالا که به عنوان گزینه ای برای درب های مقطعی تعبیه شده اند، دارای ویژگی های طراحی امنیتی فوق العاده ای هستند که فقط به موتور و ضمیمه بازوی بکسل که درب را بسته نگه می دارد، نیاز دارند.

یک اپراتور برقی با کیفیت خوب که با در برقی گاراژی سکشنال فولادی دو پوسته نصب شده است، چالش بزرگی را برای هر مزاحمی ایجاد می کند!

 

ایمنی در برقی زیر سقفی یا سکشنال

 

پنجره و شیشه، امکانات جنبی در برقی

درب های برقی گاراژی سکشنال یا زیرسقفی در هر متریال و طرح پنل ارائه شده می توانند دارای بخش های پنجره کوچک، متوسط ​​یا بزرگ باشند که در صورت لزوم در مشخصات تک جداره و دو جداره با طرح های میله شیشه ای اضافی مجهز شوند.

طرح های قوس دار و پنجره های طراحی شده از جنس استیل ضد زنگ مدرن نیز اکنون به راحتی در دسترس هستند تا ظاهری واقعی در خانه شما ایجاد کنند. بسیاری از طرح‌ های درب گاراژی در حال حاضر دارای درب ‌های ورودی با کیفیت بالا هستند تا ظاهری هماهنگ و کامل به خانه شما ببخشند.

سوپرلایف در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

مشخصات درب برقی نیم گرد

عایق و آب بندی درب برقی سکشنال

اکثر سازندگانی که پنل های درب اتوماتیک گاراژ مقطعی را در بخش های پر شده با فوم 42 یا 45 میلی متری تولید می کنند، هم چنین دارای مهر و موم های لاستیکی بین معمولاً تنها 4 پانل در یک درب استاندارد و مهر و موم های لاستیکی در بالا، کنار و پایین هستند.

در یک دهانه گاراژ که به خوبی ساخته شده و مربع است، می توانید سطوح بسیار بالایی از عایق را با مقادیر آزمایش شده ثابت و قابل دستیابی به دست آورید، زیرا مهر و موم ها حتی زمانی که دهانه ممکن است مربع نباشد، موثرتر عمل می کنند. حتی درزگیر های لاستیکی عایق ارتقا یافته هم اکنون از شرکت های متعددی ارائه می شوند.

 

عایق و آب بندی درب برقی سکشنال

 

گشایش اضطراری درب زیرسقفی

یک درب برقی سکشنال همیشه ابتدا یک درب دستی است و موتور های الکتریکی اختیاری هستند، بنابراین وقتی روی در نصب می ‌شوند و در قطع برق نیاز به رها کردن دارند، آزاد کردن بازوی بکسل موتور از داخل یا خارج توسط دستگیره یا خارج کردن آن ضروری است.

یک مکانیسم کلیدی راهگشا خواهد بود و سپس درب برقی سکشنال را می توان با کمک تعادل فنری بلند و بسته کرد، همان طور که اگر درب دستی بود، می توانستید این کار را انجام دهید. موتورهای غلتکی و درب سکشنال هم چنین می توانند سیستم های پشتیبان باتری اضطراری را نصب کنند تا چندین عملیات الکتریکی را بدون برق اصلی در دسترس داشته باشند. اگر ناتوانی جسمی یا مشکلی در شانه یا پشت خود دارید، باید به دقت در نظر گرفته شوند.

طراحی درب خودکار زیر سقفی

در اتوماتیک سکشنال دارای طرح ‌های پنل زیادی برای انتخاب است و تقریباً هر رنگی که می ‌توانید به آن فکر کنید و هم چنین روکش ‌های چوبی و لمینت فلزی دارد. نمای جلوی پنل در را می ‌توان در رنگ ‌های ابریشم صاف، دانه‌ های چوبی، میکروگرین، گچبری و دکوگرین (روکش‌های فویل لمینت) برای طراحی منحصر به‌ فرد برای خانه شما مشخص کرد. هم چنین برخی از پرداخت های واقعی مانند کورتن یا برنج و غیره وجود دارد.

طیف رنگ درب سکشنال

روکش ‌های دانه چوب لمینت برای درب ‌های زیر سقفی محدود تر از گزینه‌ های درب غلتکی هستند، اما درب ‌های مقطعی در برخی از سطوح فلزی بسیار شیک و مدرن موجود می باشند.

 

طیف رنگ درب سکشنال

 

دروازه سکشنال با عملکرد سریع

درب سکشنال بدون لولا برای اتصال تک بخش ها به صورت سیندتیک نیازی به قطعات اتصالی ندارد. مزیت این ساختار نوآورانه فلپ چرخشی می باشد که در قسمت جلویی قرار گرفته که محور رول را از یک بخش به بخش دیگر می ‌گیرد. پروفیل های بالا و پایین متشکل از آلومینیوم به گونه ای طراحی شده اند که به هم متصل می شوند و پایداری بالای برگ دروازه را تضمین می کنند.

برای سفارش درب برقی زیر سقفی کافیست از فروشگاه آنلاین سوپرلایف دیدن کنید.

Print
503 رتبه بندی این مطلب:
5.0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright