اخبار و مقالات سوپر لایف

مشخصات درب برقی نیم گرد

مشخصات درب برقی نیم گرد

مونتاژ درب برقی نیم گرد در سوپرلایف با سرعت کامل در حال اجرا است. درب‌های اتوماتیک گردان نیم گرد و درب ‌های کشویی دایره ‌ای در مدل ‌ها، رنگ‌ ها و روکش‌ های مختلف موجود می ‌باشند. علاوه بر درب های گردان استاندارد دستی و اتوماتیک، درب های گردان با مدل هایی مانند درب های گردان بزرگ، درب های گردان تمام شیشه ای و درب های گردان نیم گرد نتایج بسیار خوبی را در تمامی زمینه ها ارائه می دهند.

درب ‌های اتوماتیک کشویی دایره ‌ای، با انواع درب کشویی دایره ‌ای کامل و درب کشویی نیم ‌دایره تمامی نیاز های معماری را برآورده کرده و نمای شما را از هر نظر اصلاح می‌ کنند. با در های گردان و در های کشویی دایره ای به نتایج چشمگیری برای ورودی خود خواهید رسید. ست درب برقی گردان نیم دایره ای مناسب برای مکان های تجاری می باشد.

خصوصیات در برقی نیم گرد گردان

دربازکن برقی های گردان با ظرفیت بالا، بلند یا کوچک که در ورودی شما نصب می شوند، امروزه با صرفه ترین راه حل های ورودی موجود هستند. اصل همیشه باز و همیشه بسته یک در گردان تضمین می کند که هوای مطبوع داخل و هوای بدون تهویه بیرون از هم جدا می مانند و از ورود گرد و غبار و صدا به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

از آن جایی که انرژی کم تری برای حفظ آب و هوای مطبوع داخل ساختمان مورد نیاز است، درب های گردان نیم گرد به کاهش رد پای کربن در ساختمان کمک کرده و در مصرف انرژی و هزینه صرفه جویی می کنند.

در همین راستا مقاله زیر را نیز مطالعه کنید:

اجزای سازنده اپراتور دربازکن برقی

 

خصوصیات در برقی نیم گرد گردان

 

ویژگی ها و مزایای در برقی نیم گرد

1- چارچوب را می توان با مواد مختلفی پوشاند.

2- با دو، سه یا چهار در برقی موجود است.

3- قطر تا 3000 میلی متر.

4- همه اندازه ها در نسخه های دستی، نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک موجود هستند.

5- می توان با ارتفاع بیش از نه متر عرضه کرد.

6- عملکرد امنیتی اختیاری با کارت های ورود و خروج

درب برقی نیم گرد تمام شیشه

درب برقی نیم گرد را می توان با شیشه کاملاً شفاف تکمیل کرد، اما شیشه های رنگی نیز موجود است. با گزینه های مختلف موجود، ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا مطمئن شویم درب گردان تمام شیشه ای سوپرلایف تمام نیاز های شما را برآورده می کند. برای اطمینان از مناسب بودن ورودی به عنوان خروجی اضطراری یک مجموعه درب جمع شونده انتخاب کنید و بسته به تعداد بازدید کنندگانی که روزانه انتظارشان را می کشید و این که کیف یا چمدان بزرگ به همراه دارند یا خیر، بال های سه یا چهار درب را انتخاب کنید.

بهترین درب برقی های گردان ما در ارتفاعات و عرض های مختلف با ارتفاع سایبان متفاوت در دسترس هستند و این اطمینان را می دهند که بسیاری از خواسته های طراحی را می توان با یکی از محصولات استاندارد ما حل کرد. اگر طرح شما خارج از گزینه های موجود باشد، مدیران فروش و مهندسان ما با شما همکاری خواهند کرد تا ورودی ایمن و پایدار ایجاد کنند که همه الزامات را برآورده کند.

سوپرلایف در همین رابطه خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

نصب و نگهداری دربازکن برقی

درب برقی نیم گرد، یک راه حل پایدار

درب های گردان نیم گرد کم مصرف ترین راه حل های ورودی امروزی هستند. با نصب یک لابی پیشرو می‌ توان به همین اثر رسید، اما برای این که لابی ‌های پیشرو با در های کشویی یا چرخان معمولی واقعاً مؤثر باشند، در های ورودی و خروجی لابی هرگز نمی ‌توانند همزمان باز شوند.

این بدان معناست که کاربران اغلب مجبورند در لابی منتظر بمانند تا درب بعدی باز شود، که باعث نا امیدی و احساس عدم استقبال می شود. مزیت در های گردان نیم گرد این است که در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند و در عین حال عبور و مرور مداوم افراد را تسهیل می کنند.

 

درب برقی نیم گرد، یک راه حل پایدار

 

اولویت دادن به ایمنی و امنیت با در برقی

امنیت در یک ورودی دارای دو جنبه مختلف است: امنیت ساختمان و ایمنی کاربران آن. سوپرلایف از سخت ترین قوانین ایمنی پیروی می کند. سنسورهای ایمنی در بال ‌های درب و در چارچوب تضمین می‌کنند که درب به کاربران و اشیاء پاسخ می‌دهد و ضربه را به حداقل می ‌رساند یا حتی از آن جلوگیری می ‌کند.

رفتار بهترین برند در برقی را می توان با توجه به نیاز های ساختمان شما سفارشی کرد. چنین الزاماتی می تواند بر اساس اولویت شما برای ایمنی یا توان عملیاتی باشد و با در نظر گرفتن گروه های کاربری مختلف از کاربران حرفه ای آموزش دیده گرفته تا مکان هایی که افراد با نیاز های ویژه بخش بزرگی از نمایه کاربر مانند کودکان و افراد مسن را تشکیل می دهند، باشد.

ما اقدامات ایمنی اضافی زیر را توصیه می کنیم:

1- دکمه های دسترسی

2- علائم بصری روی بال ‌های در و دیوار های منحنی برای اطمینان از دسترسی به درب ‌ها برای همه گروه‌ های کاربری

ورودی جلوی یک ساختمان عمومی، مانند هتل، ساختمان اداری یا ساختمان شهرداری نیز باید شامل گزینه های امنیتی باشد. خواه یک مهمان ناخواسته بلافاصله بیرون از در وجود داشته باشد، یا مدیر مرکز درب را برای شب قفل کرده باشد، گزینه‌ های امنیتی در های گردان امکان ایجاد لایه ‌ای از حفاظت را فراهم می‌ کنند.

ما اقدامات امنیتی اضافی زیر را توصیه می کنیم:

1- قفل های ست درب دستی

2- درب های خارجی قفل شب

3- قفل امنیتی

4- گزینه های کنترل دسترسی

شما می توانید بهترین درب برقی نیم گرد را برای درب پارکینگ یا هر مکان دیگری تهیه کنید. برای این کار کافیست از فروشگاه آنلاین سوپرلایف دیدن کنید و در صورت نیاز مراحل ثبت سفارش را تکمیل کنید.

Print
423 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright