اخبار و مقالات سوپر لایف

بهترین درب برقی فروشگاه کدام است؟
بی پروا

بهترین درب برقی فروشگاه کدام است؟

با وجود برند های بسیار زیاد دربازکن برقی در بازار، تشخیص این که کدام برند برای درب برقی فروشگاه شما مناسب تر است، می تواند بدون بررسی موارد استفاده و الزامات آن، دشوار باشد. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود و شایان ذکر است که هر تولید کننده تخصص های خاص خود را دارد.

این ها از روش های مختلف درایو مکانیکی و هیدرولیکی تا ویژگی های الکترونیکی پیشرفته را شامل می شود. همه این ها می تواند عاملی در تعیین کیت مورد نیاز شما باشد.

انتخاب بهترین برند درب برقی

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید، این است که انتخاب بهترین برند درب برقی بسیار کم تر از آن چه فکر می کنید، اهمیت دارد! در سوپرلایف، ما فقط درب بازکن برقی را با کیفیت ساخت ثابت می فروشیم.

ما اپراتور هایی داریم که با اکثر بودجه ها مطابقت دارند، اما مهم ترین جنبه این است که آن ها با معیار های زیر مطابقت داشته باشند:

1- مناسب برای اندازه و نوع در برقی شما

2- هندسه صحیح برای موقعیت های قرارگیری لولا

3- عوامل خاصی را در نظر بگیرید، مانند سطح بالای گرد و غبار، منطقه بسیار بادخیز، استفاده تجاری و غیره

در همین رابطه مقاله زیر را بخوانید:

درب زیر سقفی یا سکشنال

 

انتخاب بهترین برند درب برقی

 

چه نوع درب برقی مناسب فروشگاه شما می باشد؟

1- اگر در یک فروشگاه معمولی دارای مجموعه استانداردی از دروازه ‌های آهنی با الگوی باز هستید، می‌توانیم یکی از اپراتورهای سوپر لایف را توصیه کنیم. کیت های جک برقی سوپرلایف ارزش قیمت فوق ‌العاده‌ای را با قابلیت ‌های گسترده در صورت نیاز ارائه می ‌دهد. درب برقی های ما مناسب برای یک فروشگاه هستند و دارای طیف وسیعی از موتور ها و بازو های الکترومکانیکی زیر زمینی می باشند که مناسب موقعیت ‌های مختلف لولا هستند.

2- اگر در یک فروشگاه دارای دروازه ‌های چوبی بسته شده با اندازه معمولی هستید، می‌توانید به چند گزینه مانند موتور الکترومکانیکی زیرزمینی که سریع، کارآمد و فوق‌ العاده مهندسی شده است یا برخی از بازوهای هیدرولیک نگاه کنید.

3- اگر به یک دروازه تجاری بزرگ نگاه می کنیم که نیاز به عملیات منظم در طول روز دارد و به موتوری نیاز دارد که به صورت خودکار قفل شود، بازوهای هیدرولیک را پیشنهاد می کنیم که دارای رتبه بندی صنعتی هستند و می توانند دروازه های بسیار بزرگ و سنگین را با سطوح اطمینان عالی حرکت دهند.

نحوه انتخاب بهترین کیت درب برقی مناسب فروشگاه شما

هنگام انتخاب کیت دروازه مناسب فروشگاه باید به فاکتورهای زیادی توجه کرد. برای این که راحت تر تصمیم بگیرید که کدام یک برای نصب درب برقی فروشگاه شما بهترین است، باید ابتدای امر نوع درب اتوماتیک خود را مشخص کرده و در نظر بگیرید.

شوپرلایف در همین راستا خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

بهترین موتور کرکره برای درب برقی

 

نحوه انتخاب بهترین کیت درب برقی مناسب فروشگاه شما

 

دروازه درب برقی شما از چه ساخته شده است؟

این یک عامل مهم است که باید در نظر گرفته شود. آیا دروازه شما تخته ای بسته است، یعنی یک دروازه پر از چوب یا کامپوزیت که نمی توانید سمت دیگر آن را ببینید؟ اگر چنین باشد، این نوع دروازه به دلیل مقاومت در برابر باد به نیروهای قوی برای کار کردن نیاز دارد. تنها نوع موتوری که می توان روی گیت تخته بسته استفاده کرد، کیت هیدرولیک 230 ولتی است. شما می توانید بازو های هیدرولیک یا موتور های زیرزمینی تهیه کنید، بنابراین هنوز دامنه انتخاب خوبی وجود دارد.

دلیل این که نمی‌ توانید از کیت 24 ولتی در این نوع گیت استفاده کنید، این است که آن ها دارای یک توقف و معکوس در عملکرد تشخیص مانع هستند. مقاومت در برابر باد در برابر دروازه بسته این ویژگی ایمنی را ایجاد می کند و به این معنی است که حتی در یک نسیم خفیف دروازه باز یا بسته نمی شود.

اگر دروازه‌ های شما گیت‌ های آهنی طرح ‌دار باز هستند، یعنی دروازه‌ هایی که می ‌توانید از میان آن‌ ها ببینید، پس گزینه‌ های شما برای خرید با قیمت ارزان و کیفیت بالا بیشتر است زیرا می‌توان با استفاده از موتور های هیدرولیک یا الکترومکانیکی 230 یا 24 ولت کار کرد.

 

دروازه درب برقی شما از چه ساخته شده است؟

 

هر روز چه قدر از درب برقی فروشگاه خود استفاده خواهید کرد؟

ما دسته ‌های استفاده را تقسیم بندی می ‌کنیم تا بتوانیم کیت دروازه‌ای را پیدا کنیم که به بهترین وجه با نیاز های شما مطابقت داشته باشد. مهم است که دروازه‌ های شما بتوانند به اندازه ‌ای که در طول روز لازم است به طور قابل اعتماد کار کنند. هر کیتی که برای مصارف مسکونی رتبه بندی شده باشد، به راحتی می تواند به اندازه کافی در روز باز و بسته شود (چرخه) تا امکان استفاده عادی مشتریان را فراهم کند.

شاید فروشگاه شما با خانه های دیگر دارای مسیری مشترک است یا در یک ساختمان آپارتمانی کوچک زندگی می کنید. تقاضا برای اپراتور دروازه شما بیشتر از یک ملک واحد مسکونی خواهد بود زیرا چرخه های وظیفه بیشتری در روز مورد نیاز است. اگر قرار است دروازه های شما در طول روز به شدت مورد استفاده قرار گیرند و در سمت عریض تر قرار دارند تا وسایل نقلیه بزرگتر را در خود جای دهند، ممکن است به کیت دروازه ای نیاز داشته باشید که برای استفاده تجاری سبک رتبه بندی شده باشد.

دروازه‌های موجود در اماکن تجاری اغلب نیاز به چرخش مداوم در طول روز دارند و هم چنین دروازه‌ های وسیع ‌تر و بزرگ ‌تری برای دسترسی وسایل نقلیه سنگین دارند. درب بازکن هایی که برای استفاده فشرده رتبه بندی شده اند برای مصارف فروشگاه ها مناسب هستند. اپراتورهای هیدرولیک معمولاً بهترین هستند زیرا به نگهداری کم تری نیاز داشته و در عین حال دوام بیشتری نیز دارند.

فروشگاه آنلاین سوپرلایف در همین راستا به شما محصولات درب برقی خود را معرفی می کند. برای سفارش کافیست از فروشگاه اینترنتی ما دیدن کنید.

Print
305 رتبه بندی این مطلب:
5.0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright