اخبار و مقالات سوپر لایف

محاسبه ابعاد درب اتوماتیک
بی پروا

محاسبه ابعاد درب اتوماتیک

قبل از خرید و نصب درب اتوماتیک لازم است تا ابعاد در اتوماتیک که نیاز دارید را بدانید. برای این کار نیاز است تا اندازه ورودی پارکینگ ساختمان خود را اندازه بگیرید. دستور العمل بسیار ساده است. بالا، وسط و پایین را اندازه بگیرید و از کوچک ترین اندازه استفاده کنید.

پس قبل از سفارش آنلاین، توصیه می کنیم این راهنمای اندازه گیری آسان را مطالعه کنید، زیرا روش صحیح اندازه گیری دهانه هر یک از محصولات موجود در فروشگاه آنلاین ما را به شما نشان می دهد.

لطفاً برای درک کامل این راهنما وقت بگذارید زیرا اطلاعات جامعی را ارائه می دهد که فکر می کنیم برای علاقه مندان به خرید درب اتوماتیک با کیفیت بسیار مفید است. اگر از جزئیات ارائه شده مطمئن نیستید، برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نحوه اندازه گیری درب برقی

انجام دقیق اندازه گیری برای نصب درست یک درب اتوماتیک لازم و ضروری است. برای محاسبه عرض دروازه بین ستون ها یا پست های موجود، در نهایت سه اندازه باید در اختیار داشته باشید؛ بالا، وسط و پایین. 

محاسبه اندازه مورد نیاز یک کار مهم و در عین حال ساده برای تکمیل است، اما ما همیشه در دسترس شما هستیم تا در این فرآیند به شما کمک کنیم. 

کوتاه ‌ترین اندازه از سه اندازه ‌گیری انجام شده را مد نظر قرار داده و اندازه های مورد نیاز لولا ها یا فضاهای مورد نیاز برای عملکرد اتوماتیک درب را از آن کم می کنیم. رقم نهایی، عرض واقعی درب برقی مورد نیاز خواهد بود.

به عنوان مثال فرض کنید، اندازه های شما این گونه به دست آمده است:

1- بالا: 3m 455mm

2- وسط: 3m 450mm

3- پایین: 3m 445mm

همان طور که می بینید، کوتاه ترین اندازه 3 متر و 445 میلی متر است، پس این اندازه عرض دروازه ورودی شما خواهد بود. حالا باید بسته به نوع درب و جک پارکینگ که استفاده می کنید، عدد مشخصی  را از این اندازه کم کنید که به اندازه مطلوب درب خواهید رسید. 

در همین رابطه بخوانید:

آیا درب اتوماتیک کشویی قیمت بالایی دارد؟

 

نحوه اندازه گیری درب برقی

 

محاسبات ابعاد درب اتوماتیک خود را یادداشت کنید

مقدار اندازه گیری شده بالا: ........

مقدار اندازه گیری شده وسط: ........

مقدار اندازه گیری شده پایین: ......

کم ترین مقدار اندازه گیری شده: ....

کم ترین مقدار اندازه گیری شده منهای عدد مشخص متناسب با جک پارکینگی:  .........

توجه داشته باشید در صورت استفاده از پست، باید اندازه پست را نیز از مقادیر به دست آمده کم کنید. 

محاسبه ابعاد درب اتوماتیک در صورت استفاده از پست یا پایه فلزی

در شرایطی که نیاز به نصب پایه‌های فلزی برای ایجاد نقطه آویز مناسب برای درب ها دارید، ابتدا باید فضای کلی را که برای کار با آن در دسترس دارید ایجاد کنید. هنگامی که این مورد مشخص شد، به سادگی عرض پست مربوطه را از این اندازه گیری کسر می کنیم تا اندازه در اتوماتیک مورد نیاز شما مشخص شود.

هنگام تصمیم گیری در مورد این که آیا برای آویزان کردن هر یک از درب های تک و دوتایی ما به ستون های فلزی نیاز دارید، لطفاً توجه داشته باشید که طرح های خاص مقدار زیادی وزن اضافی را روی سازه وارد می کنند و در نتیجه ممکن است برای تثبیت آن مناسب نباشند. برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی، اگر از مناسب بودن ساختار موجود خود مطمئن نیستید، لطفاً با ما تماس بگیرید یا با یک سازنده محلی صحبت کنید که می تواند مشاوره ارائه دهد. 

سوپرلایف در همین راستا شما را دعوت به خواندن مقاله زیر می کند:

درب اتوماتیک اسلایدینگ

اندازه گیری ارتفاع دهانه در اتوماتیک

مگر در مواردی که در دفترچه راهنمای محصول ذکر شده باشد، همه درب های اتوماتیک باید با فاصله 50 میلی‌ متری در پایین نصب شوند تا بدون گیر کردن با کف، باز و بسته شوند. در حالی که اکثر نصب ‌ها از نظر ارتفاع محدود نمی‌ شوند، باید ارتفاع مشخصی برای کار وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که هنگام انتخاب درب ها این مورد رعایت می شود.

 

اندازه گیری ارتفاع دهانه در اتوماتیک

 

مقادیر ارتفاع ذکر شده در دفترچه راهنما به چه چیزی اشاره دارند؟

اگر برخی از طرح های مختلف را مرور کنید، ممکن است متوجه شوید که 2 راه متفاوت برای نمایش ارتفاع وجود دارد.

ارتفاع فیزیکی

این به ارتفاع کل درب اتوماتیک (به استثنای هر گونه فاصله از زمین) اشاره دارد. لطفاً توجه داشته باشید که به محض نصب، ارتفاع‌ تقریباً 50 میلی‌متر (2 اینچ) افزایش می ‌یابد تا فاصله از سطح زمین فراهم شود.

ارتفاع پس از نصب

این مقدار به ارتفاع محصول پس از نصب درب اتوماتیک اشاره دارد. در این اندازه ‌گیری، فاصله 50 میلی‌ متری (2 اینچی) را که در پایین برای ایجاد فاصله از زمین لازم است، قرار داده‌ایم.

برای سفارش درب اتوماتیک در ابعاد دلخواه کافیست با بهترین برند درب برقی یعنی سوپرلایف در ارتباط باشید. در فروشگاه آنلاین سوپرلایف می توانید هر نوع درب اتوماتیکی که می خواهید را سفارش دهید.

Print
239 رتبه بندی این مطلب:
5.0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright