اخبار و مقالات سوپر لایف

دربازکن برقی مراکز تجاری

دربازکن برقی مراکز تجاری

امروزه با گذر زمان می بینیم که هر روز در گوشه ای از شهر یک مرکز خرید بزرگ در حال ساخت می باشد. با افزایش جمعیت و متراکم شدن شهر ها، ساخت و استفاده از مراکز خرید تجاری بزرگ امری نا گزیر می باشد و به همین دلیل تجهیزات مناسب با این مراکز تجاری نیز به طور مدارم آپدیت و به روز می شوند. یک مرکز تجاری به وسایل مختلفی برای کامل کردن مراحل ساخت خود احتیاج دارد؛ یکی از این موارد دربازکن برقی مراکز تجاری می باشد. برای احداث و استفاده از یک دربرقی نیاز به برخی از تجهیزات دارید که از مهم ترین آن ها می توان به دربازکن برقی یا جک برقی اشاره کرد.

برای انتخاب دربازکن برقی مراکز تجاری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در حالی که اندازه و وزن درب ها فاکتور های مهمی می باشند که باید هنگام خرید دربازکن برقی در نظر گرفته شوند، ویژگی های دیگری مانند منبع تغذیه و میزان استفاده از جک نیز از عوامل تاثیر گذار در تهیه درباز کن برای مراکز تجاری می باشند. در ادامه مطلب به توضیح درباره این موارد می پردازیم.

اندازه و وزن در اتوماتیک مراکز تجاری چه نقشی در انتخاب دربازکن برقی مناسب دارد؟

ارزیابی اندازه و وزن درب اتوماتیک برای انتخاب دربازکن مناسب بسیار حائز اهمیت است، چرا که اکثر دربازکن ها برای تحمل بار ها و طول های خاصی ساخته و مهندسی می شوند. هرچه طول گیت بلند تر باشد، دربازکن نیز وزن کم تری را تحمل خواهد کرد. به عنوان مثال، یک درب بازکن ممکن است به اندازه کافی قوی باشد که بتواند حداکثر وزن 450 کیلو گرمی را برای یک درب اتوماتیک 150 سانتی متری و 140 کیلو گرمی را برای یک درب اتوماتیک 600 سانتی متری را تحمل کند. هنگام خرید دربازکن برای مراکز تجاری حتما به نمودار مرتبط به ظرفیت وزنی بر اساس طول در برقی توجه لازم را بفرمایید.

مطالب پیشنهادی سوپرلایف: دربازکن برقی ورودی ساختمان

در باز کن برقی مراکز تجاری

منبع تغذیه در اتوماتیک مراکز تجاری چه نقشی در انتخاب دربازکن برقی مناسب دارد؟

درب های اتوماتیک از منابع مختلفی برای تغذیه درب استفاده می کنند. این منابع تغذیه بر اساس دربی که مورد استفاده قرار می گیرد توان های مختلفی را دارا می باشند و از همین رو هر درب برقی منبع تغذیه خاص خود را طلب می کند. اکثر درب بازکن های کشویی در محیط های تجاری و صنعتی برای باز کردن درب های فلزی عریض استفاده می شوند. به این ترتیب، آن ها موتور های بزرگ تری دارند که می توانند این بار های سنگین تر را تحمل کنند. این موتور ها معمولاً به یک اتصال الکتریکی 115 ولتی برای تغذیه موتور نیاز دارند. درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند و به همین دلیل دربازکن ها مختلفی نیز برای آن ها مورد نیاز است. هر دربازکن بنا بر نحوه ساخت و نیازی که دارد، منبع تغذیه خاصی را طلب می کند. از اصلی ترین موارد هنگام تهیه دربازکن برقی برای در برقی مراکز تجاری توجه به منبع تغذیه مورد نیاز آن می باشد.

میزان استفاده از در اتوماتیک مراکز تجاری چه نقشی در انتخاب دربازکن برقی مناسب دارد؟

دربازکن های برقی دروازه های فلزی سنگین را در تمامی شرایط ممکن بدون توجه به وضعیت آب و هوایی و یا گرما و سرما باز و بسته می کنند، این موضوع به این معنی است که ممکن است چنین دستگاه های مکانیکی ای تحت فشار و فرسودگی قابل توجهی قرار بگیرند. علاوه بر این، مهم است که در نظر بگیرید که دربازکن برقی هر چند وقت یک بار باید وظیفه باز و بسته کردن درب برقی را انجام دهد. مطمئنا درب های اتوماتیکی که فقط یک بار در روز و یک بار در شب باز و بسته می شوند، به نسبت درب هایی که مدام در حال باز و بسته شدن هستند ساییدگی کم تری دارند و در نتیجه طول عمر بیشتری را نیز خواهند داشت؛ در نتیجه با سنجیدن میزان عبور و مرور روزانه و توجه به تعداد ورودی و خروجی ها در هر روز می توان اقدام به خرید و تهیه بهترین دربازکن برقی ممکن نمود.

در همین راستا پیشنهاد می کنیم مقاله دربازکن برقی ریموتی را نیز مطالعه کنید.

برای انتخاب در باز کن برقی مراکز تجاری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

استفاده از ریموت کنترل برای دربازکن برقی مراکز تجاری

درب بازکن های اتوماتیک از ریموت کنترل های مختلفی استفاده می کنند، از ریموت های جا کلیدی گرفته تا ریموت های درب گاراژ. برخی از مدل ها حتی از طریق یک برنامه در یک دستگاه هوشمند قابل کنترل هستند. دربازکن برقی خود را می توانید با توجه به نوع ریموت کنترل خود انتخاب نمایید.

آیا دربازکن مراکز تجاری امکان بسته شدن خود کار را فراهم می کنند؟

برخی از گیت های اتوماتیک از طریق یک تایمر خودکار قابل برنامه ریزی بسته می شوند. کاربر مقدار زمانی را که باید پس از باز شدن دروازه قبل از بسته شدن بگذرد را تعیین می کند، به این ترتیب زمان کافی برای عبور شخص یا خودرو از مقابل آن وجود دارد و سپس در اتوماتیک به صورت خودکار و ایمن اقدام به بسته شدن می کنند.

باز و بسته کردن در ها به خصوص در مراکز تجاری امری منسوخ شده می باشد و به سختی می توانید مکانی را پیدا کنید که از در های اتوماتیک استفاده نکند. درب های اتوماتیک برای باز و بسته شدن نیاز به دربازکن ها برقی ای دارند که به در ها متصل می شوند و اقدام به باز و بسته کردن درب ها می نمایند. برای انتخاب بهترین در باز کن ممکن باید به یک سری از نکات مهم نیز توجه داشت؛ نکاتی مثل سایز و اندازه دروازه، نوع ریموت کنترل و تعداد دفعات باز و بسته شدن در می توانند عوامل مهمی در انتخاب دربازکن برقی مناسب شما باشند.

 مدل های متنوعی برای تهیه دربازکن های برقی در دسترس می باشد، بنا بر این مطمئن شوید که مدل مناسب خود را انتخاب کنید. نکته جالب در مورد این گزینه ها این است که آن ها شامل درب های اتوماتیک هستند که در اندازه های مختلف و وزن های مختلف وجود دارند و همچنین دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند از این رو بررسی دقیق دربازکن مناسب درب برقی قبل از خرید اقدامی بسیار ضروری می باشد. سوپرلایف ارائه دهنده بهترین برند درب برقی است. برای سفارش جک برقی کافیست از فروشگاه آنلاین سوپرلایف دیدن کنید.

Print
102 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright