اخبار و مقالات سوپر لایف

آیا می توان با تلفن همراه جک بازویی را باز و بسته کرد؟
بی پروا

آیا می توان با تلفن همراه جک بازویی را باز و بسته کرد؟

پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها سبب شده است که زندگی در موارد بسیاری برای ما آسان تر شود.

امروزه باز و بسته کردن جک بازویی با تلفن همراه ابعاد جدیدی از زندگی و خانه ی هوشمند را به ما نشان داده است. به جرات می توان گفت تمام توسعه دهندگان و سازندگان لوازم هوشمند، در تلاش هستند تولیدات خود را در راستای پیشرفت خانه های هوشمند، به پیش ببرند. جک های بازویی درب های اتوماتیک خود باعث امنیت و آسایش ساکنین ساختمان می شود و اگر این تکنولوژی همراه با کنترل از راه دور باشد ، راحتی و آسایش بیشتری نیز به دنبال دارد.

ما در این مقاله راه های باز و بسته کردن جک برقی با تلفن همراه همچنین مزیت های آن  برای شما ارائه داده ایم.

باز و بسته کردن جک برقی با تلفن همراه

باز وبسته کردن جک های بازویی به وسیله ی تلفن همراه از طرق مختلفی صورت می گیرد ، چندی از این راه ها را برای شما آورده ایم :

در همین رابطه مقاله زیر را بخوانید:

در صورت شکستن جک بازویی تعمیر کنیم یا خرید مجدد

استفاده از وای فای ریموت:

وای فای ریموت دستگاهی است که برای کنترل باز و بسته کردن درهای ساختمان از طریق تلفن همراه ساخته شده است. ابتدا این دستگاه را در جای خود نصب کرده سپس برنامه ی وای فای ریموت را بر روی موبایل خود نصب و اجرا کنید. بعد از این مراحل می توانید از تلفن همراه خود به جای ریموت درهای اتوماتیک استفاده نمایید.

 

استفاده از وای فای ریموت

 

از ویژگی های این دستگاه بسیار کوچک این است که محدودیتی در تعریف تعداد ریموت در برقی ندارد. همچنین داشتن سه لایه ی امنیتی در عملکرد آن، ورود هر شخص و دستگاه غیرمجاز را ممنوع می کند. به همین دلیل آسودگی و امنیت کامل را برای شما به همراه دارد. برخی از مزیت های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- نیاز به سیم کارت ندارد.

2- نیاز به اینترنت ندارد.

3- کوچک ترین دربازکن برقی وایرلس شناخته شده است.

4- امکان محدود نمودن دسترسی افراد در کمتر از چند ثانیه را دارد.

5- قابلیت کنترل ورودی پارکینگ و نفر رو به صورت مجزا را دارد.

6- درصورتی که نقل مکان کرده اید ، می توانید افرادی که ساکن ساختمان نیستند را حذف کنید.

7- نصب آن بر روی درب های برقی آسان است.

8- تمامی ساکنین ساختمان می توانند بدون هیچ هزینه اضافی ، از این امکانات بهره مند بشوند.

استفاده از ریموت در برقی موبایل:

با استفاده از ریموت موبایل می توان حتی با ساده ترین گوشی ها و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ی اضافی، به باز و بسته کردن جک برقی با تلفن همراه فکر کرد! برای این کار ابتدا لازم است دستگاهی که لازم است را در کنار سیستم درب اتوماتیک خود نصب کنید . در این دستگاه یک سیم کارت قرار می گیرد. شماره هایی که می خواهید توانایی بازکردن درب اتوماتیک را داشته باشند حداکثر تا 140 شماره به دستگاه بدهید.

  در این صورت فقط با یک تماس از هر جا می توانید درب را باز نمایید. یک ویژگی مهم آن این است که تنها نفر اول قادر به ایجاد تغییرات یا شناساندن فرد جدید به دستگاه می باشد. تعدادی از مزیت ها این دستگاه در زیر برای شما آورده ایم؛

1- قابلیت ساپورت تمامی سیم کارت های موجود را دارد.

2- هیچ گونه هزینه ای برای اپراتور سیم کارت ندارد چرا که تنها یک میس کال برای باز کردن درب کافی می باشد.

3- بلافاصله بعد از تماس شروع به حرکت می کند.

4- از اطلاعات حتی در زمان هایی که به دستگاه برق نمی رسد ، نگهداری می کند.

سوپرلایف در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

قابلیت راه انداز آرام جک بازویی چیست؟

 

استفاده از ریموت در برقی موبایل:

 

استفاده از دربازکن برقی هوشمند:

برای باز وبسته کردن جک برقی با تلفن همراه می توانید با خرید درب باز کن های هوشمند، جک بازویی درب اتوماتیک خود را باز و بسته کنید. این درب باز کن های هوشمند بر روی تمام درب های اتوماتیک و ریموتی بدون نیاز داشتن به سیم کشی و آوردن متخصص، قابل نصب و اجرا می باشد. این دستگاه ها معمولا بدون وای فای، مودم و حتی اینترنت می باشند.

بعد از خرید دستگاه، باید اپلیکیشن مخصوص به آن را دانلود کرده و حساب کاربری برای خود بسازید. بعد از آن می توانید کنترل ورودی ساختمان خود را داشته باشید. از مزیت های درب باز کن های هوشمند می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

1- می توان از طریق اپلیکیشن مربوطه، شماره شخصی که می خواهید به او امکان دسترسی به درب اتوماتیک خود را بدهید، وارد کرده  و به فرد مورد نظر در حساب کاربری خودتان قابلیت دسترسی در مدت معین بدهید.

2- این دستگاه ها معمولا یک حالت اتوماتیک نیز دارند که زمانی که شما به درب اتوماتیک در حال نزدیک شدن باشید، شما را شناسایی می کند و یک تذکر برای شما ارسال کرده که با موافقت شما  درب نیز باز می شود.

3- از طریق بلوتوث نیز می توان درب های اتوماتیک خود را باز وبسته کرد.

مزایای استفاده از موبایل به جای ریموت:

1- قابلیت به اشتراک گذاری کلید به صورت مجازی را به دنبال دارد.

2- قابلیت باز و بسته شدن جک های بازویی به صورت اتوماتیک و هنگام نزدیک شدن را دارد.

3- ضریب امنیتی بالا آن بالا می باشد.

4- هزینه ی کمی را به دنبال دارد.

5- می توان به طور کامل آن را مدیریت کرد.

6- تداخل سیگنال برای آن ها وجود ندارد.

خرید بهترین جک های بازویی با قابلیت باز و بسته شدن توسط تلفن همراه

 اگر به دنبال بهترین کیفیت و بهترین برند برای خرید جک های بازویی اتوماتیک برای درب ساختمان خود هستید، خرید جک های بازویی از فروشگاه اینترنتی و معتبر سوپر لایف می تواند تمامی خواسته های شما را از نظر کیفیت، کارایی برآورده کند.

با توجه به این که امروزه انواع مختلفی از درب های اتوماتیک روانه ی بازار شده است، بهتر است شما با یک بار هزینه کردن، خیال خود را از بابت تمامی هزینه های جانبی راحت کنید، در عین حال جک بازویی خریداری شده دارایی تمامی کاربرد ها مانند عملکرد خوب با موبایل نیز به همراه داشته باشد. خرید از فروشگاه آنلاین سوپرلایف این اطمینان خاطر را برای ما فراهم می آورد.

سخن آخر:

باز و بسته شدن جک در برقی با تلفن همراه، امروزه با پیشرفت تکنولوژی برای ما فراهم شده است. ما در این مقاله برای شما طریقه ی کنترل از راه دور و استفاده از موبایل در باز کردن جک های بازویی را آورده ایم. لازم به ذکر است پیاده کردن این روش ها، قطعا بر روی با کیفیت ترین جک های بازویی یعنی جک های بازویی سوپر لایف بهترین عملکرد را دارد.

Print
586 رتبه بندی این مطلب:
1.7
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright