اخبار و مقالات سوپر لایف

فست کلوز درب اتوماتیک
بی پروا

فست کلوز درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک مدت ها می باشد که در اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و مورد توجه افراد قرار گرفته اند. درب اتوماتیک به دلیل سهولت استفاده و قابلیت های بسیاری که دارند، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و در بسیاری از مغازه ها، درمانگاه ها، داروخانه ها و سایر کسب و کار ها مورد استفاده قرار می گیرند.

این گستردگی استفاده از درب های اتوماتیک، باعث شده تا در این سال ها شرکت ها سعی در اضافه کردن قابلیت به آن ها داشته باشند، یکی از آن ها قابلیت فست کلوز برای درب اتوماتیک می باشد که آن را بررسی می کنیم.

دلیل استفاده گسترده از درب اتوماتیک و اضافه شدن فست کلوز

درب اتوماتیک ها به دلیل اینکه کار را برای ورود خروج بسیار آسان تر می کردند و همچنین تفاوت قیمت آن چنانی نسبت به سایر انواع درب ها نداشتند اما قابلیت بیشتری از آن ها داشتند؛ بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. به طوری که بعد از گذشت چند سال بسیاری از کسب و کار ها از این درب استفاده می کردند. از جمله ویژگی های این درب ها به طور خلاصه عبارت اند از

1- دیگر نیازی به باز و بسته کردن، چندین و چند باره در نیست.

2- درهای عادی به علت زیاد باز و بسته شدن، پس از مدتی دچار مشکل می شدند اما در درب های اتوماتیک این اتفاق نمی افتاد.

3- درب های اتوماتیک فضای بیشتری را به افراد می دهد و قابلیت خروج و ورود چندین نفر همزمان را میدهد که در درب های معمولی نبود.

4- دستگیره ی در های اماکنی مانند درمانگاه و داروخانه به دلیل زیاد لمس شدن معمولا سطح های پر میکروب و بیماری زایی بودند؛ ولی درب اتوماتیک این مشکل را حل کرد.

5- به نسبت ویژگی های زیادی که دارد آن چنان تفاوت قیمتی با درب های معمولی ندارد و ارزش خرید بسیار بالایی دارد.

 این مورد استقبال قرار گرفتن موجب شد تا شرکت های سازنده ی این درب ها نیز انگیزه برای ارتقای سطح کیفیت آن ها بگیرند و سعی کنند مشکلات این درب ها را تا حد امکان برطرف کنند. از این رو قابلیت های جدیدی به این درب ها افزودند. یکی از قابلیت های بسیار کاربردی قابلیت فست کلوز برای در اتوماتیک می باشد.

این قابلیت کمک بسیار زیادی به بهبود عملکرد درب های اتوماتیک انجام داد و با اضافه شدن این قابلیت به درب های اتوماتیک، بسیاری اقدام به خرید درب های که از این قابلیت برخوردار می باشند، کردند.

در همین رابطه بخوانید:

بهترین برند درب اتوماتیک

 

دلیل استفاده گسترده از درب اتوماتیک و اضافه شدن فست کلوز

 

قابلیت فست کلوز در اتوماتیک چیست؟

همان طور که در بالاتر اشاره شد؛ شرکت های سعی کردند بعد از استقبال زیاد از درب های اتوماتیک، قابلیت های آن را افزایش دهند و مشکلات آن را مرتفع کنند. یکی از مشکلاتی که درب های اتوماتیک داشتند، این بود که سنسور تشخیص آن ها به نحوی عملکرد خوبی نداشت.

در مدل های قدیمی در اتوماتیک ها نحوه باز و بسته شدن در به این صورت بود که پس از تشخیص باز می شد و با استفاده از تایمری که داشت پس از گذشت آن زمان بسته می شد و یا حتی در بعضی باز شدن و بسته شدن نیز با ریموت انجام می شد. این قابلیت باعث می شد که گاهی بسیار دیر بسته شود و یا تشخیص ندهد که هنوز عبور به شکل کامل انجام نشده و نباید بسته شود.

باز ماندن زیاد از حد درب اتوماتیک مشکلاتی را به دنبال داشت. از این رو شرکت ها به دنبال چاره ای برای رفع این مشکل بودند؛ که منجر به اضافه شدن قابلیت فست کلوز شد. در واقع قابلیت فست کلوز برای درب اتوماتیک راه حلی برای رفع مشکل دیر بسته شدن و یا به موقع بسته نشدن درب های اتوماتیک بود. نحوه ی عملکرد قابلیت فست کلوز به این صورت می باشد؛ که سنسور تشخیص عبور را بهبود بخشیده است تا دیگر با همچنین مشکلاتی مواجه نشویم.

 در این قابلیت پس از رد شدن از جلوی درب و سنسور چشمی در برقی بلافاصله بسته می شود. تا زمانی که شما هر دو را یعنی در و چشمی را رد نکرده اید؛ درب اتوماتیک بسته نمی شود. این قابلیت کار را بسیار آسان کرده و دیگر نیازی به استفاده ریموت نمی باشد و یا در باز و بسته شدن در اختلال پیش نمی آید، که موجب بهبود عملکرد درب اتوماتیک شده است. قابلیت فست کلوز برای درب کمک شایانی هم به سرعت بخشیدن به پروسه خروج و ورود می کند.

سوپرلایف در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

محاسبه ابعاد درب اتوماتیک

 

قابلیت فست کلوز در اتوماتیک چیست؟

 

از کجا درب اتوماتیک با قابلیت فست کلوز بخریم؟

قابلیت فست کلوز برای درب اتوماتیک یکی از مهم ترین فاکتور ها به حساب می آید. داشتن این قابلیت نقش بسیار زیادی در بهبود عملکرد درب اتوماتیک دارد، از همین رو خرید آن ها بسیار منطقی تر از خرید درب اتوماتیک بدون این قابلیت می باشد. یافتن یک فروشگاه معتبر برای خرید درب ها اتوماتیک با قابلیت فست کلوز، برای صاحبان مجتمع ها و بسیاری از افراد دیگر حائز اهمیت می باشد. مراکز کمی وجود دارند که خدمات بسیار خوبی را در این زمینه ارائه دهند و تخصص کافی نیز داشته باشند.

یکی از مطمئن ترین فروشگاه ها در زمینه فروش درب های اتوماتیک فروشگاه آنلاین سوپرلایف می باشد. این فروشگاه تجربه زیادی در حوزه درب های اتوماتیک دارد و محصولات باکیفیت را به مشتریان خود ارائه می کند. از این رو اگر قصد خرید درب اتوماتیک با قابلیت فست کلوز را دارید، یکی از بهترین انتخاب ها فروشگاه سوپرلایف می باشد.

 

از کجا درب اتوماتیک با قابلیت فست کلوز بخریم؟

نتیجه گیری از درب اتوماتیک با قابلیت فست کلوز

قابلیت فست کلوز برای درب اتوماتیک یکی از قابلیت هایی بود که اضافه کردن آن به درب های اتوماتیک، تا حد بسیار زیادی عملکرد آن ها را بهبود بخشید. این قابلیت به این صورت عمل می کند که پس از رد شدن کامل از درب و چشمی درب بلافاصله بسته می شود و دیگر با اختلالات باز و بسته شدن درب مواجه نمی شوید، از این رو کمک زیادی به شما می کند.

خرید از مرکز معتبر بسیار مهم می باشد و یکی از باتجربه ترین فروشگاه ها در زمینه فروش بهترین برند درب برقی می باشد که خدمات خوبی را به مشتریان ارائه می دهد و می توانید با اطمینان خاطر از آنها خرید کنید.

Print
377 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

تماس با سوپر لایف

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. تمامی حقوق برای شرکت متین گذر محفوظ است. ۱۴۰۰ ©Copyright